Enerjik karakter iyi geliyor

Enerjik karakter iyi geliyor
Enerjik karakter iyi geliyor
14 Şubat'ta gösterime girecek filmi 'Romantik Komedi 2' ile tekrar beyazperdede olacak Sinem Kobal, "Filmde aşkı her türlü haliyle anlatıyoruz" diyor.

Futbolcu nişanlısı Arda Turan ’la yaşadığı aşkla gündemden inmeyen 25 yaşındaki oyuncu Sinem Kobal, InStyle dergisinin şubat sayısı için Pınar Çelikel’e konuştu. Çekimlerin Tamer Yılmaz tarafından gerçekleştirildiği söyleşide Kobal, uzun süren suskunluğunu bozdu. Kobal, şu sıra 14 Şubat’ta gösterime girecek yeni filmi ‘Romantik Komedi 2’ ile gündemde. “Aşkı hem kadın hem erkek gözünden, her türlü haliyle anlatıyoruz” diye bahsettiği filmde canlandırdığı Didem karakterinden ayrı bir keyif aldığını anlatıyor, oyuncu. Filmdeki pozitif havanın hayatına da iyi geldiğini, enerjisi yüksek bir karakteri canlandırınca kendinde de o yönleri açığa çıkardığını fark ettiğini söylüyor: “Bir bağ kuruyorsun o karakterle. Senin içinde de olan, ona dair şeyleri keşfetmeye çalışıyorsun.
Didem’in eğlenceli yanı bana bayağı iyi geldi diyebilirim.” Kobal hayata dair de cümleler kuruyor, söyleşisinde: “Elbette insan hedefler koymalı ama hedeflere takılıp kalmak da anlamsız olabilir. Hayatın size getireceklerini görmek adına her şeyi akışına bırakabilmeli; hayatın size dokunmasına izin vermek gerek.”