Engin Akyürek ve Seren Serengil'den Paris paylaşımı

Engin Akyürek ve Seren Serengil'den Paris paylaşımı
Engin Akyürek ve Seren Serengil'den Paris paylaşımı
Geçtiğimiz günlerde Seren Serengil'in, Engin Akyürek'le tanışabilmek için ünlü oyuncunun gittiği yerlere gittiği iddia edilmişti. Her iki isim de iddiaları yalanlamasına rağmen Serengil'in tatilini Paris'te geçiren Akyürek'le aynı şehirde olması kafaları karıştırdı.

Geçtiğimiz günlerde Seren Serengil'in, Engin Akyürek'le tanışabilmek için ünlü oyuncunun gittiği yerlere gittiği iddia edilmişti. Her iki isim de iddiaları yalanlamasına rağmen Serengil’in tatilini Paris’te geçiren Akyürek’le aynı şehirde olması kafaları karıştırdı.

Tatil programını bile Engin Akyürek'e göre ayarladığı konuşulan Seren Serengil, Instagram sayfasından 'Engin Akyürek çok sevdiğim, çok takdir ettiğim bir oyuncudur. Tatil boyunca Engin'le hiç karşılaşmadım. Benim bir yılı aşkındır süren bir birlikteliğim var. Sevgilimi sizlerle paylaşmadım çünkü kendi kabuğumuzda mutlu olmayı tercih ettik” açıklamasını yapmıştı.

İKİSİ DE PARİS'TE

Kurban Bayramı’nı Paris'te geçiren Ünlü şarkıcı Seren Serengil, tatil fotoğraflarını sosyal medyadan takipçileriyle paylaştı. Instagram hesabından bir fotoğraf paylaşan Engin Akyürek’in konumunu Paris olarak etiketlemesiyle iki ünlü ismin aynı şehirde olduğu anlaşıldı ve Serengil’in Akyürek’in peşinde olduğu iddiaları bir kez daha gündeme geldi. (Kaynak: Hürriyet )