Enrique Iglesias'tan Türk hayranlarına mesaj

Enrique Iglesias'tan Türk hayranlarına mesaj
Enrique Iglesias'tan Türk hayranlarına mesaj
Dünyaca ünlü sanatçı Enrique Iglesias 19 Ağustos'ta İstanbul'da vereceği konser öncesinde videolu bir mesaj yayınladı.

Dünyaca ünlü sanatçı Enrique Iglesias 'Sex&Love' turnesi kapsamında 19 Ağustos'ta İstanbul 'da vereceği konser öncesinde videolu mesaj yayınladı.

Albümleriyle dünya çapında milyondan fazla satılan ve birçok Grammy ödülüne sahip olan sanatçı Iglesias UNILIFE ve VolumeUp organizasyonuyla, 19 Ağustos akşamı KüçükÇiftlik Park'ta konser verecek.

'BU ÖZEL ŞOVU KAÇIRMAYIN'

Habertürk’ün haberine göre, geçtiğimiz Mart ayında İstanbul konseri ile ilgili kendi hesabından bir tweet atan ve bilet satış linkini paylaşan sanatçıdan, Türk hayranlarına bir mesaj daha geldi. Paylaştığı videolu mesajında "Merhaba Türkiye , Ben Enrique Iglesias. 19 Ağustos'ta İstanbul'da çok özel bir şov için bir arada olacağız. Sakın kaçırmayın" dedi.

KULİS TALEPLERİ ARASINDA İLGİNÇ İSTEKLER          

Son İstanbul konserinde hastalanıp, sahneye çıkmakta zorluk çeken Iglesias'ın ekibi konser öncesinde gerekli tedbirleri aldı. Organizatöre iletilen kulis listesinde tüm içeceklerin oda sıcaklığında olması istendi. Listede en dikkat çekici olanı ise, sanatçının 36.500 ml doğal kaynak suyu talebi. Sadece Güney Pasifik okyanusunda bulunan Fiji Adaları'nın üzerine yağan saf yağmur suyundan elde edilen su markası dışında herhangi bir marka olmaması konusunda uyarılan ekipten sanatçının kulisinde servis edilecek meyvelerin de tropikal olması ve kesilmeden hazır edilmesi istendi. Konserden bir gün önce İstanbul'a gelip, Boğaza nazır bir otelde konaklayacak olan sanatçının diğer bir talebi ise özel güvenlik ekibi eşliğinde kapalı çarşı turu. Akşam yemeği için 3 farklı mekân önerilen Iglesias'ın henüz karar vermediği ama yemek sonrası Karaköy’de Fosil adlı bir mekânda kendisine özel verilecek kapalı partiye katılacağı söyleniyor.

DHA