Erdoğan: Erol Büyükburç'un programı öncesi ölümü düşündürücü

Erdoğan: Erol Büyükburç'un programı öncesi ölümü düşündürücü
Erdoğan: Erol Büyükburç'un programı öncesi ölümü düşündürücü
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Erol Büyükburç'un ölümü üzerine açıklama yaptı. Erdoğan, Büyükburç'un yarınki (bugün) programı öncesi ölümünün düşündürücü olduğunu söyledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan , Erol Büyükburç'un ölümü üzerine açıklama yaptı. Erdoğan, Büyükburç'un yarınki ( bugün ) programı öncesi ölümünün düşündürücü olduğunu söyledi.

Macaristan Cumhurbaşkanı Janos Ader'i Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda ağırlayan Erdoğan yaptığı görüşme sonrası basın mensuplarının sorularına cevap verdi.

Erol Büyükburç'un ölümüne değinen Erdoğan, Büyükburç'a Allah'tan rahmet yakınlarına ise başsağlığı diledi.

Erol Büyükburç'un ölümündeki acı detay

Erol Büyükburç'un son fotoğrafı

Erol Büyükburç 16 yıl önce kızı Ajlan'ı kaybetmişti

Erol Büyükburç'un yarın konseri vardı

Erol Büyükburç yaşamını yitirdi!


Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"Bizim pop müziğinde değerli sanatçımız Erol Büyükburç'un bugün (dün) evinde ölü olarak bulunduğuna dair haberi aldık. Bundan dolayı hüznümüz var. Kendisine rahmet, yakınlarına sabırlar diliyorum. Özellikle de yarınki (bugün) bir program öncesinde böyle bir şeyin gerçekleşmiş olması düşündürücüdür. Şu anda güvenlik güçlerimizden henüz bu işin neticesini almadık. Nedir, ne değildir... Bu bir adli tıp konusudur. Adli Tıp incelemelerini yapacaktır, ondan sonra da bizlere gerekli bilgiler bu konuyla ilgili verilecektir"