Erhan Çelik: 'O yakışıklılığın tek sahibi Gülben'

Erhan Çelik: 'O yakışıklılığın tek sahibi Gülben'
Erhan Çelik: 'O yakışıklılığın tek sahibi Gülben'
Gülben Ergen'in haberci eşi Erhan Çelik, Emre Saygı'nın Periscope'tan yayınlanan "Hadi Be" adlı programına konuk oldu. Gülben Ergen'in de Periscope'tan takip ettiği yayında Erhan Çelik, kendisine sıkça yöneltilen 'Çok yakışıklı' yorumlarına "Sağolsunlar ama O yakışıklılığın tek bir sahibi var. O da Gülben" sözleri takipçiler tarafından büyük beğeni topladı.

RADİKAL- Gülben Ergen’in haberci eşi Erhan Çelik, Emre Saygı’nın Periscope’tan yayınlanan “Hadi Be” adlı programına konuk oldu.

Medya dünyasına ara verdikten sonra sürpriz bir kararla iş dünyasına adım atarak elektromekanik otopark üretim şirketi Sanpark’a ortak olan Erhan Çelik, ilk kez bir canlı yayında bilinmeyen yönleri ve eşi Gülben Ergen ile olan evliliği hakkında konuştu.

'O yakışıklılığın tek sahibi Gülben Ergen'

Gülben Ergen’in de Periscope’tan takip ettiği yayında Erhan Çelik, kendisine sıkça yöneltilen ‘Çok yakışıklı' yorumlarına "Sağolsunlar ama O yakışıklılığın tek bir sahibi var. O da Gülben" sözleri takipçiler tarafından büyük beğeni topladı. Çelik, ayrıca 'Habercilik yada anchormanlik dışında bir projede yer almayı düşünüyor mu? sorusuna ise ‘Televizyonculuk dönemimde belirli bir aşamadan sonra işin mutfak tarafında olmayı seçtim. Kamera arkasında olmayı seviyorum. ’ sözleriyle cevap verdi.

Dört erkekten sonra kız çocuğu güzel olur
Çelik, ”Bir kez daha baba olmak istiyor musunuz” sorusunu “Tabii çocuk sahibi olmayı isteriz. Dört erkekten sonra kız çocuğu güzel olur. Kızları olan arkadaşlarım bahsediyorlar, kızların yeri bir başka diye. Biz de bu duyguyu yaşarız inşallah” diye yanıtladı. (KELEBEK)