Erkan Petekkaya'dan 'Beyonce' açıklaması

Erkan Petekkaya'dan 'Beyonce' açıklaması
Erkan Petekkaya'dan 'Beyonce' açıklaması
"Ben Nurgül'ün nesini taciz edeceğim? Beyonce mi o? Neyini taciz edeceğim?" sözleriyle sosyal medyadan yoğun tepki alan Erkan Petekkaya, Instagram hesabından yeni bir açıklama yayımladı...

RADİKAL - Bugün Rahşan Gülşan'ın Sözcü gazetesindeki köşesinde yer alan ve "Ben Nurgül'ün nesini taciz edeceğim? Beyonce mi o? Neyini taciz edeceğim?" ifadesi başta olmak üzere, Nurgül Yeşilçay ile yaşadığı gerilime dair yaptığı açıklamadan dolayı sosyal medyada yoğun tepki toplayan oyuncu Erkan Petekkaya , Instagram hesabından yeni bir açıklama yayımladı.
Petekkaya şunları yazdı:
"Sevgili Rahşan Gülşan'ın telefon görüşmemiz sonrası kaleme aldığı yazısı hakkında: Ses yazıya döküldüğü zaman farklılaşabiliyor. Okunan cümleler, okuyanın ön yargısına göre yanlış bir anlam kazanabiliyor maalesef. 'Ben Nurgül'ün nesini taciz edeceğim? Beyonce mu o?' cümlesinin edilme amacı Nurgül Yeşilçay'ın dipsiz egosuna mübalağa ile atıfta bulunmaktır. Bir dünya yıldızının dahi, tüm şöhretine rağmen, partneri için 'bana asıldı' imasında bulunacak kadar; bu sektörde yıllarca emek vermiş usta yönetmenine 'yönetmen bozuntusu' diyecek kadar küstah ve ego sahibi olamayacagını anlatmak istedim. Konuşmamda da söylediğim gibi ıssız bir adada kalsak, Nurgül'e onun söylediği gözle -onun da çok çok iyi bildiği gibi- bakmadım, bakmam da. Sevgili Rahşan hanıma söylediklerimi olduğu gibi yazdığı için ayrıca teşekkür ederim. Karşı tarafın attığı iftiralar yenilir yutulur cinsten olmadığı için cevap hakkımı kullanmak zorunda kaldım. Zaten yapımcı şirketimiz gerekli süreci başlatmıştır. Çok üzüldük çok yorulduk, artık konuşmak istemiyorum. Ülkemizin gündemini böyle saçma sapan bir konu ile meşgul ettiğimiz için kamuoyundan kendi adıma özür dilerim. Saygılarımla."

Erkan Petekkaya: Ben Nurgül'ün nesini taciz edeceğim? Beyonce mi o? Neyini taciz edeceğim?


Petekkaya geçtiğimiz günlerde; Nurgül Yeşilçay'ın, başrollerini birlikte paylaştıkları ' Paramparça ' dizisinden ayrılmasıyla ilgili "Onun diziden gitmesine hiç etkim yok. Öpüşme krizi vs. hepsi yalan, hedef şaşırtma! Ama gerçeği ben anlatmam. Gerekirse anlatırım, çok kötü olur. Gerçek bambaşka" ifadelerini kullamıştı.


Bunun üzerine geçtiğimiz pazar Hürriyet'ten Ayşe Arman'a konuşan Nurgül Yeşilçay ise "Öpüşmeye amma da meraklısın!" laflarını yemiyorum ben. Hiç kimsenin, kimseye böyle şeyler söylemeye hakkı yok. Ben tek başına yaşayan bir kadınım ya, sesimi çıkaramam zannediyorlar. Aylarca yaptı bu mobbing'i, sonunda dayanamadım. Herkese her şeyi söyledim, sonra da çektim gittim. Sen, erkekliğini benim üzerimden tatmin edemezsin, yapamazsın!" diye konuşmuştu... 

Nurgül Yeşilçay: Sen erkekliğini benim kadınlığım üzerinden taçlandıramazsın!