Erkan Petekkaya'dan Nurgül Yeşilçay'a: Ne meraklısın öpüşmeye!

Erkan Petekkaya'dan Nurgül Yeşilçay'a: Ne meraklısın öpüşmeye!
Erkan Petekkaya'dan Nurgül Yeşilçay'a: Ne meraklısın öpüşmeye!
Paramparça dizisinin yıldız oyuncuları Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay'ın arası dizideki öpüşme sahnesi yüzünden açıldı.

RADİKAL - Erkan Petekkaya 'dizi için öpüşmem' kuralını bozmak istemeyince sette kavga çıktı. Paramparça dizisinin geride bıraktığımız bölümünde son derece yakın ve samimi sahnelere imza atan Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay arasında gerginlik yaşandığı iddia edildi. Hürriyet'in haberine göre, Erkan Petekkaya, daha önce bir bir röportajda kendisinin de Türkan Şoray gibi kurallara sahip olduğuna değinmiş, “Benim de Türkan Şoray kurallarım var, sevişme sahnelerinde asla oynamam” demişti.

SENARYO GEREĞİ ÖPÜŞECEKLERDİ

Nurgül Yeşilçay ile Erkan Petekkaya, Paramparça’da senaryo gereği dudak dudağa öpüşecekti. Daha önce “Dizilerde öpüşmem, sevişmem. O sahneleri Anadolu halkı da izliyor” diyen Erkan Petekkaya buna karşı çıktı. Nurgül Yeşilçay “Bu sahne şart” diye ısrar etti. Erkan Petekkaya, Nurgül Yeşilçay’a “Sen de ne meraklısın öpüşmeye” diye bağırdı. İki oyuncunun arası açıldı.


  http://www.radikal.com.tr/148429514842954

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  PARAMPARÇA - user1145303

  burda ERKAN PETEKKAYA'yı kutluyorum ahlaki değerlerinden ödün vermediği için bi kıytırık dizi için kendi prensiplerinden vazgeçmemeli...

  öp! - zebda

  anadolu halkı öpüşmüyor mu? çocuklar nasıl oluyor? leylekler kutsal mı? akraba evliliğinde öpüşme yok mu?

  Aferim Erkan'a... - ARAGORA

  Öpüşme ERkan...Hint Filmlerinde de öpüşmezler...Yani şart değil..Öpüşür gibi yaparsın..Güzel ve şevkatli bir sarılma daha güzel olur..

  Haber - coolunuz

  Vay be habere bak, yani opturmedi diye haber yapilirmi, yapilirda radikalde olurmu, sen neden girdin habere derken sirf yorum yazmak icin girdim. hadi radikal, bumu yani haberciliginiz.. yazik