Erkeklere çiçekli espadril

Erkeklere çiçekli espadril
Erkeklere çiçekli espadril
7 Ekim'de başlayan ve dün sonlanan İstanbul Fashion Week'te önceki akşam Özlem Kaya, Zeynep Erdoğan, Niyazi Erdoğan ve Özgür Masur yeni kreasyonlarını tanıttı.

 Kaya’nın siyah, mercan rengi ve beyazın ağırlıkta olduğu İlkbahar/Yaz 2014 koleksiyonunda feminen çizgiler ön planda. Ayrıca korselerle bir arada kullanılan son teknoloji ürünü kumaşlar da dikkat çekiyor. Zeynep Erdoğan ise geometrik formları siyah ve beyaz renklerin ağırlıkta olduğu koleksiyonuna uygulamıştı. Tasarımcı Özgür Masur’un krem, beyaz ve siyah ağırlıklı tasarımları ise İngiliz Konsolosluğu’nda düzenlenen defile ile sergilendi.
Erkek giyim tasarımcısı Niyazi Erdoğan seyahat etmeyi seven şehirli erkeklerden ilham alarak hazırladığı İlkbahar/Yaz 2014 koleksiyonunda, her sezon kullandığı piksel desenleri farklı bir biçimde yorumladı. Gelecek yazın sırt çantası trendine göz kırpan çizgili çantalar ve çiçekli espadrillerin yanı sıra koleksiyonda klasik çizgiler ön planda. Koleksiyonun kumaşları tamamen doğal elyaflardan oluşuyor. Yıkamalı pantolonlar çok ince mikron yün ceketlerle kombine ediliyor. Koleksiyonun renk paletinde ise natürel toprak tonlarının yanı sıra yeşil ve kiremit tonları bulunuyor.
İstanbul Fashion Week’in son günü olan dün ise gündüz saatlerinde Çiğdem Akın ve Şafak Tokur’un tasarımları podyumdaydı.


  ETİKETLER:

  İstanbul

  ,

  Beyaz

  ,

  teknoloji

  ,

  Erkek

  ,

  klasik

  ,

  sezon

  ,

  seyahat