Ersin Korkut Hülya Avşar'ın konuğu oldu

Ersin Korkut Hülya Avşar'ın konuğu oldu
Ersin Korkut Hülya Avşar'ın konuğu oldu
TV8 ekranında yayınlanan Hülya Avşar'ın programı artık Çarşamba günleri. Dün akşam yayınlanan yeni bölümün konuğu ise Ersin Korkut'tu. Ersin Korkut Hülya Avşar'a samimi açıklamalarda bulundu.

TV8 ekranında yayınlanan Hülya Avşar'ın programı artık Çarşamba günleri. Dün akşam yayınlanan yeni bölümün konuğu ise Ersin Korkut'tu. Ersin Korkut Hülya Avşar’a samimi açıklamalarda bulundu.

Hülya Avşar'ın bu haftaki konuğu, sahnedeki performansı ve farklı oyunculuğu ile ilgi toplayan Ersin Korkut oldu.

Ersin Korkut hayatında yaşadıkları ile ilgili Hülya Avşar'a çok samimi itiraflarda bulundu.

Hülya Avşar'ın "Çıktın geldin Hakkari 'den kaçtın" sözleri üzerine Korkut, "Babama hep diyordum ben okulu bitirdikten sonra burada bir dakika durmam diye" ve "geldik parkta kalıyoruz, sarı ilan sayfaları bir paketçi bir de bulaşıkçı aranıyormuş" dedi. 

YILMAZ ERDOĞAN: ERSİN GEL, NEREDESİN?

"Aradım Yılmaz Erdoğan'ı dedim abi ben Ersin, ‘Neredesin’ dedi gel istifa et ben sana 250 milyon maaş vereceğim, kadınlar tuvaleti temizliğini bana verdi" diyen Korkut, sahneye nasıl çıktığı ise şöyle anlattı:

"Tiyatroda bizim Celal Tak var bir tarafı komple felç oldu, kim oynayacak diye Yılmaz düşündü ve ‘Ersin’ dedi. ‘Ezberledim ve çıktım, müzikli prova oynadım herkes çok beğendi.’

Cem Yılmaz ile tanışmasını anlatan Ersin Korkut, "Cem Yılmaz'ın tüm gösterilerinin kulisinde ben vardım" dedi. 

Kürt olmanın zorluklarını uzun bir süre çektiğini belirten Korkut  "Senin programına da bu yüzden katıldım. Sen beni anlarsın." dedi.

HÜLYA AVŞAR: SEN DE KÜRTSÜN BEN DE KÜRDÜM
Ersin Korkut'un yaşadığı zorlukları kendine yabancı bulmayan Hülya Avşar, " Sen de Kürtsün ben de Kürdüm. Ben küçükken hatırlıyorum babam bir akşam eve geldi, dayak yemişti. Çok zor günler yaşadık. Gizli gizli Kürtçe şarkı dinliyordu babam. Televizyonda ilk Kürtçe şarkıyı söyleyen bendim hatta Yılmaz Erdoğan ile söylemiştik" dedi. Avşar, konuşmasına şöyle devam etti;

BABAMIN ADI ELLO BENİM ADIM MALAKAN
"Bizim sülale, Avşar aşireti. Babaannem Türkçe bilmiyordu hiçbir şekilde. Dedemin adı Apo, babaannemin adı Daduk, babamın adı Ello asıl Kürtçe'de. Benim adım Malakan. Hep evde bana Malakan derlerdi. Hala da bana Malakan derler, kimse Hülya demez yani. Dolayısıyla anlattığın hikâye bana çok da uzak gelmedi."

Senem Kuyucuoğlu Hülya Avşar'a bilinmeyenleri itiraf etti

Hülya Avşar: Tarkan hâlâ dangalak

Hülya Avşar: 'O sahneyle gurur duyuyorum'

Kaya Çilingiroğlu: Hülya'nın mastürbasyon sahnesinde delirdim!