Ersin Korkut Hülya Avşar'ın konuğu oldu

Ersin Korkut Hülya Avşar'ın konuğu oldu
Ersin Korkut Hülya Avşar'ın konuğu oldu
TV8 ekranında yayınlanan Hülya Avşar'ın programı artık Çarşamba günleri. Dün akşam yayınlanan yeni bölümün konuğu ise Ersin Korkut'tu. Ersin Korkut Hülya Avşar'a samimi açıklamalarda bulundu.

TV8 ekranında yayınlanan Hülya Avşar'ın programı artık Çarşamba günleri. Dün akşam yayınlanan yeni bölümün konuğu ise Ersin Korkut'tu. Ersin Korkut Hülya Avşar’a samimi açıklamalarda bulundu.

Hülya Avşar'ın bu haftaki konuğu, sahnedeki performansı ve farklı oyunculuğu ile ilgi toplayan Ersin Korkut oldu.

Ersin Korkut hayatında yaşadıkları ile ilgili Hülya Avşar'a çok samimi itiraflarda bulundu.

Hülya Avşar'ın "Çıktın geldin Hakkari 'den kaçtın" sözleri üzerine Korkut, "Babama hep diyordum ben okulu bitirdikten sonra burada bir dakika durmam diye" ve "geldik parkta kalıyoruz, sarı ilan sayfaları bir paketçi bir de bulaşıkçı aranıyormuş" dedi. 

YILMAZ ERDOĞAN: ERSİN GEL, NEREDESİN?

"Aradım Yılmaz Erdoğan'ı dedim abi ben Ersin, ‘Neredesin’ dedi gel istifa et ben sana 250 milyon maaş vereceğim, kadınlar tuvaleti temizliğini bana verdi" diyen Korkut, sahneye nasıl çıktığı ise şöyle anlattı:

"Tiyatroda bizim Celal Tak var bir tarafı komple felç oldu, kim oynayacak diye Yılmaz düşündü ve ‘Ersin’ dedi. ‘Ezberledim ve çıktım, müzikli prova oynadım herkes çok beğendi.’

Cem Yılmaz ile tanışmasını anlatan Ersin Korkut, "Cem Yılmaz'ın tüm gösterilerinin kulisinde ben vardım" dedi. 

Kürt olmanın zorluklarını uzun bir süre çektiğini belirten Korkut  "Senin programına da bu yüzden katıldım. Sen beni anlarsın." dedi.

HÜLYA AVŞAR: SEN DE KÜRTSÜN BEN DE KÜRDÜM
Ersin Korkut'un yaşadığı zorlukları kendine yabancı bulmayan Hülya Avşar, " Sen de Kürtsün ben de Kürdüm. Ben küçükken hatırlıyorum babam bir akşam eve geldi, dayak yemişti. Çok zor günler yaşadık. Gizli gizli Kürtçe şarkı dinliyordu babam. Televizyonda ilk Kürtçe şarkıyı söyleyen bendim hatta Yılmaz Erdoğan ile söylemiştik" dedi. Avşar, konuşmasına şöyle devam etti;

BABAMIN ADI ELLO BENİM ADIM MALAKAN
"Bizim sülale, Avşar aşireti. Babaannem Türkçe bilmiyordu hiçbir şekilde. Dedemin adı Apo, babaannemin adı Daduk, babamın adı Ello asıl Kürtçe'de. Benim adım Malakan. Hep evde bana Malakan derlerdi. Hala da bana Malakan derler, kimse Hülya demez yani. Dolayısıyla anlattığın hikâye bana çok da uzak gelmedi."

Senem Kuyucuoğlu Hülya Avşar'a bilinmeyenleri itiraf etti

Hülya Avşar: Tarkan hâlâ dangalak

Hülya Avşar: 'O sahneyle gurur duyuyorum'

Kaya Çilingiroğlu: Hülya'nın mastürbasyon sahnesinde delirdim!


  http://www.radikal.com.tr/130165613016565

  YORUMLAR
  (5 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  ne çektin be hülya - user1015728

  valla çok ezildin çookkkkkkkk. O ayrı bir konu da bu olayın haber değeri ne bir de onu açıklayın yurtsever kardeşlerim

  Hülya Hanım! - halukaka

  Bunları meşhur olmadan önce de paylaşsaydınız da millet de kimin filmine gittiğini, kime para kazandırdığını bileydi... O yerin dibine soktuğunuz cunta (ve cehape zihniyeti dediğiniz eski -yani Atatürkçü- Türkiye) sayesinde var oldunuz hepiniz. Cunta olmayaydı, ülkede baskı olmazdı, ülkede sanatçı yetişirdi, sizler sinema oyuncusu olamazdınız. Bir mimikle, bir ses tonuyla para kazanan Hülya Avşar'lar, Kadir İnanır'lar şimdi kendilerini var eden o zihniyete veryansın ediyor... Ekmeğini yedikleri Türk miletine ihanet ediyor. Ama o devran gene dönecek! Bakalım siz tekrar dönebilecek misiniz...

  avşar - user390536

  Avşar bir türkboyu ,niye bu soyadını aldın merak ettim???*

  Ruhları Satılmış! - Hayal Denizi03

  1924 Anayasasını açın okuyun! Atatürk Türkiye'sinde Yalnız lozan Antlaşması ile azınlık statüsü kazanan (Rum Ermeni) hariç hiç bir etnik kökene farklı yaklaşmaz kimseye ayrıcalık tanımaz. Türkiye'nin ünlülerine bir bakın? Neredeyse tamamı Kürt! Utanmadan etnik ayrımcılık yapıyorlar. Bu günkü ünlerini hangi ülkede kazandılar acaba? Hülya'nın anlattığı basının dayak yemesi ile ilgili olay TC vatandaşı her etnik kökenden insanın yaşadığı sıradan olaylardır. Utansalar Hem bu devletin vatandaşı olup hemde PKK söylemlerini ekrana taşımazlar. Utanma duyguları kalmamış bunların.

  Turkiyede Kurt Olmak! - user454653

  Turkiyede kurt olmak kolay degil, en samimi ortamda dahi bir anda karsidaki sahis durup duruken Kurtlere sayip savurabilir ve sizi rencide edebilir. Dun 12 yasinda bir Kurt cocuk polisin kasitli oldurmesine kurban gitti. Hani nerede haberler..