Eşcinsel aşk yerli müzik kliplerinde de var!

Eşcinsel aşk yerli müzik kliplerinde de var!
Eşcinsel aşk yerli müzik kliplerinde de var!
İstanbullu indie pop grubu The Away Days, 'Calm Your Eyes' adlı parçaları için hazırladıkları yeni klipleri sürmekte olan Onur Haftası'na özel olarak yayında. Klipte eşcinsel bir erkek çiftin aşk öyküsü anlatılıyor...

RADİKAL - İstanbullu indie pop grubu The Away Days'in önceki gün müzik sitesi Clash Magazine'de prömiyerini yaptığı yeni klibi, grubun bu sene yayımladığı THIS isimli EP’de yer alan 'Calm Your Eyes' parçasına ait. Elif Kalkan’ın yönetmenliğindeki klip, Onur Haftası’na özel olarak yayınlandı. Geri dönüşlerde kimi zaman alaycı, kimi zamanda tutkulu anlarına tanık olduğumuz iki erkeğin nedeni belirsiz de olsa birbirlerine zarar vermeye varan birlikteliklerini konu alan video, Clash Magazine tarafından 'yürek parçalayıcı' olarak nitelendirildi.
Klip "Yürek parçalayıcı olduğu kadar aydınlatıcı da bir klip- ne yazık ki dünyada hâlâ kötü önyargıların hâkim olduğu pek çok yer var” sözleriyle tanıtıldı.
The Away Days cumartesi akşamı Sokak Sahne’de, 8 Temmuz’da ise İstanbul Caz Festivali kapsamında Moda Sahnesi'nde sahne alacak. 
Klibi izlemek için tıklayabilirsiniz... 


  ETİKETLER:

  İstanbul

  ,

  caz

  ,

  indie

  ,

  Müzik

  ,

  Moda

  ,

  zaman