'Eşim meme uçlarını benden gizledi' davası

'Eşim meme uçlarını benden gizledi' davası
'Eşim meme uçlarını benden gizledi' davası
Avustralya'da yaşayan bir adam karısının meme uçlarının deforme olduğu gerekçesiyle boşanma davası açtı. Ancak çift 40 yıldır evli.

Avustralya 'da yaşayan bir adam karısının meme uçlarının deforme olduğu gerekçesiyle boşanma davası açtı. Ancak çift 40 yıldır evli.

Çift 1972 yılında evlendi. Davacı adam ise eşinin meme uçlarını 1974 yılına kadar görmediğini belirtti. Ardından eşi hamile kalınca evlilikleri devam etti. Adamın iddiasına göre 3 çocukları oldu ve bunun üzerine yaklaşık 40 yıl evli kaldılar. Davayı açan koca ise evlilikleriyle ilgili şunları söyledi, "Eğer bana meme uçlarında bir deforme olduğunu söyleseydi onunla asla evlenmezdim. Bunu evlendikten 2 yıl sonra gördüm. Hep bir bahane buldu ve bana tam olarak yaklaşmadı. Çocuğumuz olduktan sonra da boşanamadım. İki yakın arkadaş gibi her şeyi yaptık. Film izledik, kağıt oyunları oynadık, tatile çıktık. Ama artık karı koca değildik." Hakim ise kadının sorununun boşanmak için yeterli bir neden olmadığını belirterek çifti boşamayı reddetti. ( Hürriyet Sağlık Servisi)

 


  ETİKETLER:

  Hürriyet

  ,

  Avustralya

  ,

  hamile

  ,

  Hakim

  ,

  film

  http://www.radikal.com.tr/133519713351971

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  - user717542

  dürüst olunmalı ilişkiler iki taraflıysa salt insan kendini düşünerek hareket edemez bence erkek olan taraf haklı.. türkiyede erkekleri kandırırsın ve kendine başlamanın yolu çocuk yapmak oysa çocuk iki tarafın önemle karar verip yapabileceği durum düşünsünler çocukları neden mutsuz??