Eski eşini uyuşturucu kullanmakla suçladı

Eski eşini uyuşturucu kullanmakla suçladı
Eski eşini uyuşturucu kullanmakla suçladı

Saatchi geçen haziran ayında Lawson'ın boğazını sıkarken görüntülenmişti.

İş adamı ve reklamcı Charles Saatchi, eski eşi olan ünlü şef Nigella Lawson'ın uyuşturucu kullandığını iddia etti.

İngiltere ’deki ünlü şef Nigella Lawson, adamı ve reklamcı olan eski eşi Charles Saatchi tarafından uyuşturucu kullanmakla suçlandı. Lawson ve Saatchi’nin eski asistanlarının dolandırıcılıkla suçlandıkları davada ifade veren 70 yaşındaki Saatchi, Nigella Lawson’ın ve Lawson’ın ilk eşinden olan kızının uyuşturucu kullandığını ve bu nedenle yanında çalıştırdıkları kişilerin istedikleri harcamayı yapmalarına izin verdiklerini iddia etti.

Londra’nın batısındaki Islewort Kraliyet Mahkemesindeki davaya bakan yargıç Robin Johnson duruşmada, Saatchi’den Lawson’a gönderilen bir e-postayı okudu. E-postada, Lawson ve Saatchi’nin asistanları olarak çalışan Francesca ve Elisabetta Grillo’nun istedikleri harcamayı, Lawson ve kızının sürekli uyuşturucu kullanmaları ve ‘kafalarının iyi olmaları’ nedeniyle yapabildikleri ifade ediliyor.

53 yaşındaki Lawson’ın da davada gelecek günlerde ifade vermesi bekleniyor. 2003 yılında evlenen Lawson-Saatchi çifti, geçen haziran ayında İngiliz gazetelerine yansıyan fotoğraflarının ardından boşanmıştı. Fotoğraflarda Saatchi, Lawson’ın boğazını sıkarken görülüyordu.

Nigella Lawson’ın, İngiliz televizyon kanallarında yayımlanan ‘Nigella Bites’, ‘Nigella Kitchen’, ‘Nigellissima’ gibi birçok yemek programı ve yemek kitabı bulunuyor.


  ETİKETLER:

  Londra

  ,

  İngiltere

  ,

  Yemek

  ,

  Ünlü

  ,

  İddia

  ,

  bakan

  ,