Esra Erol hastaneye kaldırıldı!

Esra Erol hastaneye kaldırıldı!
Esra Erol hastaneye kaldırıldı!
Ailesi ile tatil için Bodrum'a giden Esra Erol geçirdiği rahatsızlık sonrası 3 gün hastanede tedavi gördü. Erol, geçirdiği rahatsızlığı sosyal medyada paylaştı.

RADİKAL - Bodrum'da ailesiyle birlikte tatil yapan Esra Erol, gıda zehirlenmesinden dolayı hastaneye kaldırıldı. 3 gece hastanede yatırılan Esra Erol, sağlık durumunun şu an iyi olduğunu ve herkesin dikkat etmesi gerektiğini instagram hesabından duyurdu. Esra Erol'un sosyal medya üzerinden yapmış olduğu açıklama;

Esra Erol ve bebeği

Esra Erol'un 1 milyonluk yeni imajı

"BENİ 3 GÜN HASTANEDE YATIRDI"

"Bodrum tatili inşallah şimdi başlıyor son iğne günü Dikkatli okuyun lütfen Özellikle de çocuklarınız için! Beni 3 gün hastane yatıran, Ali'nin ayakta geçirdiği berbat bir bakteri ile tanıştık. Tedavi hala devam ediyor! Şükür artık daha iyiyiz Sıcaklarla bakteriler ve virüsler her yerde! Salmonella bakterilerinin sebep olduğu bir hastalıktır.

8-72 saat içerisinde karın ağrısı , ishal ve ateş belirtileriyle kendisini gösterir. İlave olarak mide bulantısı, kusma ve başağrısı ortaya çıkabilir, 4-7 gün sürebilir! Salmonelle bakterilerinin pişmemiş olan çiğ etlerde, tavuklarda ve yumurtada bulunma olasılığı mevcuttur.Ancak iyi pişirilen etlerde ve hazır ürünlerde olma ihtimali yoktur.

Esra Erol ekibini tatile götürdü

Öte yandan pişirilmeden yenen bazı gıdaların, mesela meyve ve sebzelerin çiğ et ile teması sonrasında çapraz bulaştırma sebebiyle de insanlara bulaşma olasılığı vardır. ‘İyi Mutfak Hijyeni’ kurallarına uyulduğunda herhangi bir gıdadan salmonella bulaşma ve hastalık riski tamamen ortadan kalkar."

Esra Erol'un inanılmaz yükselişi