Esra Erol: Sanıldığı kadar güçlü değilim

Esra Erol: Sanıldığı kadar güçlü değilim
Esra Erol: Sanıldığı kadar güçlü değilim
Bir hafta önce ikinci kez anne olan Esra Erol, duygularını Instagram sayfasında kaleme aldı. "Sanıldığı kadar güçlü değilim aslında, bir tarafım hep kırılgan" dedi.

RADİKAL- Bir hafta önce ikinci kez anne olan Esra Erol, duygularını Instagram sayfasında kaleme aldı. “Sanıldığı kadar güçlü değilim aslında, bir tarafım hep kırılgan” dedi.

Oğlu Ömer ile bir fotoğrafını paylaşan Esra Erol, yaşadığı zorlukları anlattı: "Yaşamın, mucizenin yaşandığı anlarda ki hisleri tarif etmek kolay değil... Sadece sevincim de bile gözyaşı var. Ne yollardan geçtim, ne süreçler atlattım. Boğazım düğüm düğüm olduğunda bile anlatamadım yaşadığım acıyı, kendimi üzerken çevremi üzmemeye özen gösterdim. Sanıldığı kadar güçlü değilim aslında, bir tarafım hep kırılgan. Ama tevekkül ettim. Sabrettim ve her zaman olduğu gibi Yaradana sığındım. Hamdolsun bugüne, hamdolsun bu yaşadığım duygulara. Ömer'imi kucakladım ya, binlerce şükür, iki kolumda evlatlarım. İkisi de Allah'ın emanetleri. Evdeki düzen, yeniden öğrendiklerimle çok şükür daha iyiyim. Hepinizi sevgiyle selamlarım" dedi.