Esra Erol'da programında gelin adayları birbirine karıştı

Esra Erol'da programında gelin adayları birbirine karıştı
Esra Erol'da programında gelin adayları birbirine karıştı
ATV'de yayınlanan "Esra Erol'da" programında ilginç bir olay yaşandı. Stüdyoya gelen damat adayı talip olduğu gelin adayının yerinde başka birini görünce, ortaya işte bu görüntüler çıktı.

ATV’de yayınlanan Esra Erol’da programında damat adayı olan Ömer Bey, talip olduğu gelin adayının yerinde başkasını görünce şok oldu. Aysun Hanım ile aynı ismi taşıyan başka bir gelin adayına talip olmak isteyen Ömer Bey, olayın şaşkınlığıyla ne söyleyeceğini bilemedi.

Ömer Bey durumu anlatmakta güçlük çekerken, Esra Erol ise durumla ilgili espri yaptı. Yan stüdyoda çekilen Kim Milyoner Olmak İster programıyla ilgili yorum yapan Erol, “Ömer Bey o kadar şaşkın ki, sanki Kim Milyoner Olmak İster’e katılacakmış da yanlış stüdyoya girmiş” diyerek damat adayı ile şakalaştı.

Ömer Bey, “Ben başka Aysun Hanım’a talip olmuştum. Görünce fark ettim” deyince Esra Erol, “Valla abicim elimizdeki Aysun bu” cevabını verdi. “Çıktın artık. Evlenmek zorundasın, yapacak bir şey yok.” diyen Esra Erol’un sözleri üzerine, izleyiciler kahkahaya boğuldu.

 


  ETİKETLER:

  ATV

  ,

  yorum

  ,

  Esra Erol