Eva Mendes'ten İstanbul'a övgü

Eva Mendes'ten İstanbul'a övgü
Eva Mendes'ten İstanbul'a övgü
Oyuncu Eva Mendes, 'İstanbul'da inanılmaz bir mimari vekültür var' dedi

 

İSTANBUL - Dondurma üreticisi bir firmanın reklam filminde oynamak üzere Türkiye’de bulunan Küba asıllı Amerikalı oyuncu Eva Mendes, basın mensuplarıyla bir araya geldi.
Ataşehir Ağaoğlu Lounge’da düzenlenen basın toplantısında kameraların karşısına geçen Mendes, İstanbul’da bulunmaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek, "Magnum’un haz elçisi" olmanın da kendisi için heyecan verici olduğunu söyledi.
Dondurma ve çikolataya bayıldığını ifade eden Mendes, "Hayatımda haz aldığım iki şey var: Mimari ve seyahat. İstanbul’da olduğum için çok mutluyum. Burada inanılmaz bir mimari, inanılmaz bir kültür var. Bu kadar sıcakkanlı olduğunuz için çok teşekkür ederim. Harika bir ülke. Bir daha gelmek için sabırsızlanıyorum" diye konuştu.
Yaptığı kısa konuşmanın ardından basın mensuplarından soru almayan Mendes, daha sonra Algida Genel Müdürü Ahmet Coşar, Pazarlama Müdürü Şükrü Dinçer ve Magnum Marka Müdürü Leyal Eşkin Yılmaz ile dondurma yedi.

 


-MENDES "HAZ ELÇİSİ" OLDU-

 

Ahmet Coşar, Mendes’i takdim etmeden önce yaptığı konuşmada, marka olarak verdikleri imajın kendileri için çok önemli olduğunu ve bu konuda seçici davrandıklarını ifade ederek, çizgilerini Eva Mendes ile devam ettirdiklerini, Mendes’in, markalarının imajını daha da pekiştireceğine inandıklarını söyledi.
Şükrü Dinçer de daha önce Elizabeth Hurley, Eva Longoria ve Josh Holloway ile çalıştıklarını, bu yıl Eva Mendes ile devam ettiklerini belirterek, Mendes’in bu yılın başlarında en çekici kadın seçildiğini ve en şık giyinenler listesinde yer aldığını anımsattı.
Dinçer, geçen yıl "haz var dahası var" sloganıyla çıkarken bu yıl Magnum’u "haz otoritesi" ilan ettiklerini, Mendes’i de "haz elçisi" seçtiklerini dile getirdi.