Evini soyan hırsıza teşekkür mektubu yazdı

Evini soyan hırsıza teşekkür mektubu yazdı
Evini soyan hırsıza teşekkür mektubu yazdı
İngiltere'de yaşayan bir çocuk annesi ve 4 aylık hamile Alexandra Mahjouri ile eşi Andre'nin evine giren hırsızlar, Noel hediyelerinden dizüstü bilgisayarlara, televizyondan mücevherlere kadar değerli eşyaların tümünü çalıp kaçtı.

RADİKAL- İngiltere'de yaşayan bir çocuk annesi ve 4 aylık hamile Alexandra Mahjouri ile eşi Andre'nin evine giren hırsızlar, Noel hediyelerinden dizüstü bilgisayarlara, televizyondan mücevherlere kadar değerli eşyaların tümünü çalıp kaçtı.

Alexandra Mahjouri ise hırsızlara yazdığı mektupta "Hayatta en değerli şeyin aile olduğunu hatırlattığınız için teşekkürler" dedi.

Mektup şöyle devam ediyor:

"Evimiz soyan her kimse kendisine teşekkür etmek istiyorum.

"Televizyonumuzu aldığınız için teşekkürler. Sayenizde ailece daha çok sohbet eder olduk.

"Çaldığınız tüm eşyaların ağlamama değecek kadar önemli olmadığını anlamama yardımcı oldunuz. Sonuçta ailemin başına bir şey gelmedi. Önemli olan da bu! Her şey çok daha tatsız sonlanabilirdi.

"Çevremizde bizi seven, bize destek veren bunca insan olduğunu fark etmemize yardımcı olduğunuz için de ayrıca teşekkürler.


"Noel'in hediyelerden ibaret olmadığını, insanın sevdikleriyle vakit geçirmesi anlamına geldiğini bize hatırlattınız." BBC TÜRKÇE