'Evlenmeyi düşünüyorum, güzel kızlara duyurulur'

'Evlenmeyi düşünüyorum, güzel kızlara duyurulur'
'Evlenmeyi düşünüyorum, güzel kızlara duyurulur'
Şovmen Beyazıt Öztürk, reklamında oynadığı bankanın etkinlikleri kapsamında Kayseri'ye gitti.

Oktay ENSARİ - Demet ÖZTÜRK

KAYSERİ- Şovmen  Beyazıt Öztürk , Sevgililer Günü'nde 12 şarkılık pop müzik albümü çıkartacağını, 'Beyaz Show'un da 15'inci yıl dönümünü kutlayacağını söyledi. Haziran ayında bir de film projesi olduğunu söyleyen Beyaz, "Sevgilim yok, bekarım, evlenmeyi düşünüyorum. Güzel kızlara duyurulur" dedi.

Reklamında oynadığı bankanın etkinlikleri kapsamında Kayseri'ye gelen şovmen Beyazıt Öztürk, gazetecilerle yaptığı sohbette 14 Şubat Sevgililer Günü'nde, ikinci albümünü çıkartacağını o nedenle heyecanlı olduğunu söyledi. Beyazıt Öztürk, "Beyaz Show'un da 15'inci yıl dönümünü kutlayacağız. Artık orta yaşlara geldiğimiz için orada tiplemeler yerine artık farklı işler yapıyorum. 14 Şubat'ta çıkartacağım albüm soft pop tarzında olacak. Daha önceki türkülerle bezeliydi. İçinde 12 şarkı olacak" diye konuştu.

Kayseri'yi çok değişmiş ve gelişmiş bulduğunu söyleyen Beyazıt Öztürk, "Kayseriler bana çok ilgi gösterdi. Hatta 'Biz gülmeye değil, görmeye geldik' gibi sözler ederek, beni duygulandırdılar. Eğer ne alamdeyim diye soruyorsanız; annemin sağlığı iyi, sevgilim yok. Bekarım. Evlenmeyi düşününüyorum. Güzel kızlara buradan duyururum" dedi.(dha)


    ETİKETLER:

    Beyaz

    ,

    Beyazıt Öztürk