Evlilik programında şok sözler

Evlilik programında şok sözler
Evlilik programında şok sözler
'Ne Çıkarsa Bahtına' adlı evlilik programına canlı telefon bağlantısı ile katılan bir vatandaşın sözleri, Flash TV'ye uyarı cezası getirdi.

Flaş TV'de yayınlanan 'Ne Çıkarsa Bahtına' adlı evlilik programına telefonla katılan bir vatandaş, ‘’Benim adım Muammer. Programınız çok güzel, resmen pe..venklik yapıyorsunuz’’ dedi.

Gazeteport’un edindiği bilgiye göre RTÜK toplantısında Flash TV’de 28 Mayıs günü yayınlanan "Ne Çıkarsa Bahtına" adlı evlilik programı ele alındı. Program sırasında, stüdyodaki kadın konuklardan birine talip olduğunu söyleyen "Muammer" isimli kişi, telefonla canlı yayına bağlandı.


Kendisini emekli öğretmen olarak tanıtan Muammer ‘’Çok güzel, çok hayırlı bir program yapıyorsunuz. Teşekkür etmek istiyorum. Sizin yaptığınız resmen pe…venklik’’ dedi ve telefonı kapattı. Program sunucusu ise, ‘’Kapattı terbiyesiz. Ruh hastaları var. Ses tonundan da belliydi zaten. Ama burası Türkiye , her yerden bir şey çıkabilir" diyerek tepki gösterdi.

Konuyu değerlendiren RTÜK üyeleri,‘’Düzeysiz, kaba ve argo kullanım’’ gerekçesiyle, Flash TV’nin uyarılmasını, bu tür bir durumun tekrarlanması halinde ise para cezası verilmesini benimsedi.