'Fahriye Evcen parayı bulunca kendini şaşırdı'

'Fahriye Evcen parayı bulunca kendini şaşırdı'
'Fahriye Evcen parayı bulunca kendini şaşırdı'
Yeşilçam'ın emektar isimleri Oya Aydoğan ve Nuri Alço, bir söyleşide pek çok ünlü isim hakkında sözlerini adeta esirgemediler. Aydoğan ve Alço'nun sözlerinden Emrah, Fahriye Evcen, Özcan Deniz, Çağla Şikel ve Emre Altuğ nasibini aldı...

RADİKAL - Türk sinemasının iki emektar ismi Oya Aydoğan ve Nuri Alço, “Yeşilçam Aşkları” konulu söyleşide bir araya gelerek ilginç açıklamalarda bulundu. 14 Şubat sevgililer günü etkinlikleri kapsamında bir alışveriş merkezinde düzenlenen söyleşide Oya Aydoğan ve Nuri Alço, seyircilerden gelen soruları yanıtlarken pek çok ünlü isim hakkında sözlerini esirgemediler.

Söyleşi sırasında seyircilerden Oya Aydoğan'a gelen "Fahiye Evcen'i siz keşfetmişsiniz. Doğrumu" sorusuna Oya Aydoğan "Ben bunlara yanıt vermek istemiyorum" demesi üzerine Nuri Alço sözü aldı ve "Oyacım belli ki kırılmış. Bir insanı alır bir yere getirirsin nankör çıkar. Oya bir iyilik yapıp size Fahriyeyi kazandırmış. Büyük paraları buldukları için kendilerini şaşırdılar. Yaşları ilerledikçe hatalarını anlayacaklar' dedi.

Etkinliğe katılan bir bayan izleyicinin Bülent Ersoy'un kendinden yaşça küçük sevgililer edinmesini nasıl buluyorsunuz sorusuna Oya Aydoğan 'Bu konu yüzünden darılıyorum yapma diyorum ama Bülent diyor ki 30'unu geçmiş adamı ne yapayım. Bülent'in 30'unu geçmiş erkeğe tahammülü yok. Bülent genç koca seviyor kimseyi dinlemiyor' diyerek yanıtladı.

Sanatçıların her yönleri ile örnek olmaları gerektiğini söyleyen Nuri Alço "Çağla Şikel ve Emre Altuğ'un ne derdi varda ayrılıyorlar. İkisi de büyük paralar kazanıyorlar. İki tane nur topu gibi çocukları var. Bunlar topluma kötü örnekler dedi.

Emrah'la hala görüştüğünü söyleyen Nuri Alço "Emrah'ın çok büyük parası var gayrimenkul zengini ama oğluna yaptığı çok yanlış. Oğluna ayda bin lira veriyor. Evlerinden birini açıp gel otur demiyor. Oğlunu reddetmenin bir anlamı yok kabul edeceksin. Ben üzülüyorum bu durumlarına yazık'

Tehlikeli ve Sevimli sinema filmini çeken Özcan Deniz'e gönderme yapan Oya Aydoğan "O filmde ben olmalıydım. Beni görmezden gelen Özcan Deniz'i kınıyorum diyerek duygularını ifade etti.

En çok izlediği dizinin Karadayı olduğunu söyleyen Oya Aydoğan "O kadar uzadı ki artık fenalık geçiriyorum. Bir an önce finali yazılmalı dedi.