Fantezi yaparken ölmüş

Fantezi yaparken ölmüş
Fantezi yaparken ölmüş

32 yaşındaki sunucu, başına plastik çöp torbası geçirilmiş halde bulunmuştu.

Evinde ölü bulunan BBC sunucusu Kristian Digby'nin yalnız denediği seks oyununun kurbanı olduğu açıklandı

İngiliz basın kuruluşu BBC ’de ‘To Buy Or Not to Buy’ (Satın almak veya almamak) adlı programı sunan 32 yaşındaki Kristian Digby, geçen mart ayında evinde ölü bulunmuştu. Dün genç sunucunun ölüm nedeni, ‘Tek başına denediği seks oyunu’ olarak açıklandı.
Olay Digby’ye bir süredir ulaşamayan sevgilisinin bir arkadaşına haber vermesi, bu kişinin de sunucunun evine gitmesiyle 1 Mart’ta ortaya çıkmıştı. Manzara korkunçtu: Digby, kafasına plastik çöp torbası geçirilmiş bir şekilde hareketsiz yatıyordu.
Polis, eşcinsel olduğu bilinen sunucunun, sık rastlanan gay cinayetlerinden birine kurban gidip gitmediğini araştırmaya başladı. Digby’nin havasızlıktan öldüğü anlaşıldı.
Adli tıp raporuna göre Digby, kafasına geçirip bir kemerle sıktığı torbadan dolayı nefes alamayıp öldü. Genç adamın cesedinin yanında ‘zevk artırıcı’ etkileri olduğu bilinen etil klorür maddesi de bulundu. Ancak otopside Digby’nin hiçbir uyuşturucu madde kullanmadığı görüldü. 

Carradine da böyle ölmüştü
Kung-fu filmleriyle tanınan Amerikalı sinema oyuncusu David Carradine de benzer bir şekilde ölmüştü. Ünlü oyuncu Tayland’ın başkenti Bangkok’daki otel odasında boynuna ve cinsel organına sarılı perde ipiyle dolaba asılı halde bulunmuş, polis Carradine’ın ‘tek başına uyguladığı bir cinsel fantezi kazasının kurbanı olduğunu’ açıklamıştı.


  ETİKETLER:

  Sinema

  ,

  BBC

  ,

  haber