Fatih Harbiye neden yayınlanmadı? (Yeni Bölüm Fragmanı izle)

Fatih Harbiye neden yayınlanmadı? (Yeni Bölüm Fragmanı izle)
Fatih Harbiye neden yayınlanmadı? (Yeni Bölüm Fragmanı izle)
Pazar akşamları yayınlanmaya devam eden Fatih Harbiye yeni bölümüyle ekrana gelmeyince hayranları dizinin yayından kaldırıldığını düşündü. En son 47. Bölüm ile ekrana gelen Fatih Harbiye yeni bölümün ne zaman yayınlanacağı sonradan anlaşıldı.

Show TV’de Pazar akşamları yeni bölümleriyle ekrana gelen Fatih Harbiye geçtiğimiz pazar (16 Kasım) akşamı yayınlanmadı. Türkiye - Kazakistan maçı nedeniyle yeni bölümü yayınlamayan dizi 23 Kasım Pazar günü 48. Bölümü ile ekrana gelecek.

Yapımcılığını, Koliba Film ’in üstlendiği “Fatih Harbiye” dizisinin yeni sezonda oyuncu kadrosuna Murat Göksu, Serkan Şenalp ve Barış Hacıhan dahil olurken; başrolleri, Kadir Doğulu, Neslihan Atagül , Yunus Emre Yıldırımer, Dilara Öztunç, Itır Esen, Seda Türkmen, Fırat Topkorur, Pınar Dikici ve Uğur Demirpehlivan paylaşıyor. Sadullah Celen’in yönettiği dizinin senaryosunu ise, Bekir Baran Sıtkı, Rana Mamatlıoğlu ve Murat Emir Eren birlikte yazıyorlar.

Fatih Harbiye, 48. bölümüyle 23 Kasım pazar akşamı Show TV ekranlarında yayınlanmaya hazır.

FATİH HARBİYE’NİN HAKKINDA TWITTER’DA KONUŞULANLAR

Serdar Yıldız: Piyasada o kadar andik gundik proje varken bitirecek başka dizi mi bulamadınız!!

Ayşe Özdamar: Arkadaşlar #FatihHarbiye sevenler bundan sonra hiç bir yazılana bakmayıp dizimizi izleyelim. Sezon başladığından beri tadıyla izletmediler..

Edebiyat Kulübü: "Her şeye meydan okuyan tek bir duygu var sanırım. Aşk!" /Fatih Harbiye/

Nes'is: Dizimiz final yapıyor. Herkes tepkisini göstersin artık !

zehra özcan: Fatih Harbiye lütfen bitmesin ya bir sürü dizi var 40. Sıralarda onlar bitmiyor ama bitmeyi hak etmeyen bir dizi bitiyor

Münevver ergün: Fatih Harbiye ne olur ya bitmesin bu dizi ya final hiç bir zaman olmasın ya.

Özlem ESEN: Fatih Harbiye'nin final yapacağını öğrendiğim bir sabah nasıl aydın olur :(