Fatih Terim Sokak Köpeklerine savaş açtı

Fatih Terim Sokak Köpeklerine savaş açtı
Fatih Terim Sokak Köpeklerine savaş açtı
Alaçatı'da lüks bir villa satın alan Fatih Terim mahallelinin sevip baktığı köpeklerden rahatsız oldu. Terim'in 'havlıyorlar' diye şikayet ettiği sokak köpeklerinin barınağa gönderilmesi ya da otoyola atılması için girişimlere başladığı iddia edildi.

Alaçatı’da lüks bir villa satın alan Fatih Terim mahallelinin sevip baktığı köpeklerden rahatsız oldu. Vatan ’dan Öncel Öziçer’in haberine göre Terim, ‘Koku geliyor, mikrop yayar bunlar diyerek aşılı köpeklerin otoyola atılmasını istedi.

Fatih Terim bu yaz Alaçatı’da satın aldığı eve yerleşir yerleşmez köpek besleyen komşularını uyararak ‘Bizim eve koku geliyor, mikrop yayar bunlar diyerek köpeklerin gönderilmesini istedi.


Komşuları Terim’i kırmamak için çok sevdikleri köpekleri için ayrı yer kiraladı. Hoca çok geçmeden bu kez mahallenin baktığı sokak köpeklerine el attığı ve ‘havlıyorlar’ diye şikayet edip, sokak köpeklerinin barınağa gönderilmesi ya da otoyola atılması için girişimlere başladığı iddia edildi.


  ETİKETLER:

  Alaçatı

  ,

  Fatih Terim

  ,

  Fatih

  ,

  Vatan

  ,

  Lüks

  ,

  İddia

  ,

  koku

  ,

  bu yaz

  http://www.radikal.com.tr/138454713845475

  YORUMLAR
  (5 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Sokak kopeklerini rahat birak, begenmiyorsan tasin, paran mi yok - user398471

  Yahu rahat birak hayvanlari, gariban sokak kopeklerinden ne istiyorsun. Madem o kadar rahatsiz oldun, bir barinak ac hayrina, bir ise yara, sevaba girersin belki. Paralari gotur gotur nereye kadar.

  EGOIZM - user623951

  Insanlarda bu kadar para olsun aksine cevrelerine bu kadar az faydalari olsun. Biriktirin biriktirin kotuluk yapin. Ne anlamsiz bir dunya. Resmen ormanda yasiyoruz.

  ft - user403110

  ft sevimsiz, gerekçelendirmesi olmayan kibirli, daha çok kazanmak için değerleri kullanan birinden ne baklenir.

  AYIP ETTİN TERİM HOCA - user1111526

  Sana yakıştıramadım bu davranışı.. o masum hayvanlara sahip çıkıp yemek su verecek iken hem de otoyola atılsın demek ölsün demek..barınaklar zaten ölüm kampları, hastalık açlık her türlü bakımsızlıkla savaşıyorlar... Birbirlerini yiyorlar açlıktan..sen hiç hayvan besledin mi? onlar insanlara on basar dostlukta.. üstelik insandan bin kat temizdir hayvanlar... kokudan yanına yanaşamadığımız o kadar insan var ki, sen de bilirsin...hayvan günde binkez kendini temizler.. beslediğin hayvan bir süre sonra ailenin ferdi olur, evlat gibi seversin, o da sana adeta taparcasına sevgi verir... sen köpeklerle uğraşacağına bir tanesini al bahçende sevgiyle bir besle... diğerleri için de kapına yemek su koy,onlar doydukça minnetle bakışlarını görecek ve sen de insan olduğunu hissedeceksin... para seni bozmuş diye üzüldüm doğrusu... savunmasız canlarla uğraşarak aciz bir görüntü verir, sadece nefret kazanırısın..bugüne kadar kazandığın ve para ile satınalanamayan sevgiyi kaybedersin... İNSAN olmak aslında çok kolay..VİCDAN VE MERHAMET yeter buna... umarım Allah'ın hayvanları laf olsun diye yaratmadığını, biz insanlara hem emanet hem de imtihan için gönderdiğini hatırlarsın.... her zulüm sahibine bir şekilde mutlaka geri döner.. bence yanlıştan hemen dön, adam ol!

  Koca Direktör - user519310

  Hayvan sevgisi olmayanın insan sevgisi de olmaz! Para sevgisi çok olan da hoca gibi saçmalar. Bodrumda aykırılıklar bitti, şimdi Alaçatı'da başlıyor demek ki. Alaçatı halkına sabırlar.