@ubuget

Fatih Ürek: Nur Abla'nın tansiyonu düştü

Fatih Ürek: Nur Abla'nın tansiyonu düştü
Fatih Ürek: Nur Abla'nın tansiyonu düştü
Zorlu Center'daki H&M mağazası dün Fransız lüks moda evi Balmain'in koleksiyonunu özel davetliler için satışa sundu. Mağaza kapısında benzeri zor görülecek bir izdiham yaşandı... Kıyafetler adeta yağmalandı. Bu görüntüler bugüne damga vurdu. Fatih Ürek 'yağma' nın perde arkasını Radikal'e anlattı.
Haber: ÜMİT BUGET - umit.buget@radikal.com.tr / Arşivi

RADİKAL- Zorlu Center'daki H&M mağazası dün Fransız lüks moda evi Balmain'in koleksiyonunu özel davetliler için satışa sundu. Mağaza kapısında benzeri zor görülecek bir izdiham yaşandı... Kıyafetler adeta yağmalandı. Bu görüntüler bugüne damga vurdu. Fatih Ürek ‘yağma’ nın perde arkasını Radikal’e anlattı. Sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutulan etkinliği 'mağdur'u değerlendirdi. İşte sağlık durumu ve keyfi gayet yerinde olan Fatih Ürek'in ağzından lüks tüketim çılğınlığının perde arkası:

Ünlü mağazada 'lüks yağması'


FATİH ÜREK: ÇOK EĞLENDİM
Öncelikle söyleyeyim ki 'jet sosyete' oradaydı, çok ünlü isimler vardı. Bu çok ekstrem bir modacı, normalde mağazasında 50-60 bin liraya varan ürünleri olan çok özel bir koleksiyon ve çok uygun fiyatlarla geldi. Benim de tarzımı yansıttığı için görmek istedim ama olanlar karşısında şok geçirdim, şaşırdım kaldım. Dünyanın her tarafında olan 'eğlenceli' bir şey, biz de çok eğlendik, güldük. Bütün dünya jet sosyetesinin yaptığı bir şey aslında. Ben bunu New York’ta, Paris’te, Londra’da gördüm. O ilk kargaşa anından sonra çok da güzel şeyler aldım. En son "Oradaki cansız mankeni soyun' dedim ve onun üstündekini de aldım. Korku ve komedi bir arada yaşandı. İnsanlar panik oldular, çığlık attılar, tabi çok abartılı, tuhaf hareketler de oldu. Nur Abla (Yerlitaş) çok üzüldü, tansiyonu düştü, çok kızdı. VIP diye çağrılıyorsun, ama orada neredeyse saldırı uğruyorsun! İşin bu tarafı kötü tabi. Ama son tahlilde çok eğlendik ve alışveriş de yaptık. Ben 2-3 bin liralık bir alışveriş yaptım. İstediklerini alamayanlar, psikoza girip ağlayanlar oldu.