Fazla Viagra alınca penisini kaybetti

Fazla Viagra alınca penisini kaybetti
Fazla Viagra alınca penisini kaybetti
Kolombiya'da yaşayan bir adam, aşırı dozda cinsel gücü artırıcı hap alınca cinsel organı doktorlar tarafından kesildi.

Kolombiya'nın Gigante kentinde tıp literatürüne geçebilecek ilginç bir olay yaşandı. Doktor kontrolü olmadan cinsel gücü artırıcı hap kullanan yaşlı bir adam, cinsel organında deformasyonlar oluşunca hastaneye başvurdu.

Kolombiya’nın La Nacion gazetsine konuşan bir doktor, 66 yaşında olan ve ismi açıklanmayan kişinin birkaç gün üst üste ereksiyon problemi yaşadıktan sonra cinsel gücü artırıcı hap aldığını, ancak sevgilisini etkilemek için tavsiye edilenden daha fazla doz kullandığını açıkladı.

Yaşlı adamın penisinde kangren ve iltihaplanma ortaya çıkması sonucu hastanın tedavisini yapan sağlık çalışanları, tek çarenin ampütasyon olduğuna karar vererek operasyonla penisi aldı.

Olayın ardından gazetelere açıklama yapan uzmanlar, bu tür cinsel gücü artırıcı ilaçların doktor tavsiyesi olmadan kullanılmaması yönünde uyardı.


    ETİKETLER:

    Doktor

    ,

    açıklama