Feryal Gülman 200 milyon TL ihanet tazminatı istedi

Feryal Gülman 200 milyon TL ihanet tazminatı istedi
Feryal Gülman 200 milyon TL ihanet tazminatı istedi
Cemiyet hayatının gözde isimlerinden Feryal Gülman, eşi Kemal Gülman'a ihanet davası açtı. Feryal Gülman, eşinden 100 milyon maddi ve manevi olmak üzere toplam 200 milyon TL'lik tazminat istiyor.

Milliyet ’ten Sercan Kısmet’in haberine göre Gülman’ın avukatları, boşanma dilekçesinde, “Müvekilimiz Feryal Gülman, 21 yıllık eşi Kemal Gülman’ın sadakat yükümlülüğüne aykırı davranışları ve zinası nedeniyle ani ve sürpriz bir biçimde bitirme kararı almıştır” sözlerine yer vererek dava dilekçisini mahkemeye sundu.

Eşi Kemal Gülman’ın 22 yaşında Tuluğ Bolverdi isimli genç kızla birlikte olduğunu söyleyen Feryal Gülman, 100 milyon maddi ve manevi olmak üzere toplamda 200 milyon TL’lik tazminat istedi.

Gülman, ayrıca eşinden aylık 200 Bin TL, 17 yaşındaki oğlu Aslan için ise ayrıca 25 Bin TL’lik nafaka talebinde bulundu. 2005 yılında Shery Şahnavaz’dan boşanan Ceyla Gölcüklü, 140 milyon TL tazminat almıştı. Gülman tazminatla Gölcüklü’nün rekor tazminatını gölgede bıraktı. 


Düğünü bekledi


Aldatıldığını, bir buçuk ay önce öğrendiğini söyleyen Gülman, “Kemal’in oğlu Lemi, Ece Özbek’le evlendi. Düğün olduğu için mahkemeye başvurmadım, bekledim. İnsanları düğün arifesinde olduğu için üzmek istemedim. Uzun zamandır 22 yaşında bir genç kızla beraberlermiş.

Öğrendiğim günden beri kan kustum. Kızla mesajlaşmalarını gördüm. Buluşmalarını yakaladım. 17 yaşında bir oğlum var, ben bunu haketmedim. Öğrenince şok oldum. Herhalde kızı görünce kendisini 30 yaşında hissetti. Kemal’le konuştum ama aldattığını kabul etmedi. Kemal, ‘Kendimi 30 yaşında hissediyorum’ diyordu. Çok üzgünüm” dedi.