'First bebek'le ilk pozlar

'First bebek'le ilk pozlar
'First bebek'le ilk pozlar

Nicolas Sarkozy nin elindeki yüzme yardımcısı yeşil makarna dikkat çekti

Hafta sonu karnını pareoyla gizleyen Carla Bruni-Sarkozy bu kez bikiniyle görüntülendi

Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy ve 6.5 aylık hamile olduğu tahmin edilen eşi Carla Bruni-Sarkozy, Fransa’nın güneyinde bulunan Cumhurbaşkanlığı’nın yazlık rezidansı Fort de Bregancon’daki tatillerine devam ediyor. Hamilelik iddiaları ortaya çıktığından beri sessizliğini sürdüren ve bu konu hakkında hiçbir açıklama yapmayan 43 yaşındaki eski model, kahverengi bikinisi altında, oldukça büyüdüğü gözlenen karnını cesurca sergiledi.

Yüzme yardımcısı ‘makarna’

Tatil sırasında sürekli sıcak tavırlarıyla dikkat çeken ve bol bol yürüyüş yapan çift, serinlemek için kendilerini Akdeniz ’in serin sularına bıraktı. Denize giren Nicolas Sarkozy’nin elindeki yüzme yardımcısı yeşil plastik ‘makarna’ da dikkat çekti. Deniz sefasından sonra Bregancon tepesinde bisiklete binen ve hayli fit olduğu gözlenen Cumhurbaşkanı Sarkozy’nin ilk iki evliliğinden üç çocuğu bulunuyor. Carla Bruni’nin ise önceki beraberliğinden dokuz yaşında bir oğlu var.
Hamilelik hakkında henüz resmi bir açıklama yapmayan çiftin ikiz bebek beklediği söyleniyor. İddiaların ortaya çıktığı günlerde Alman Bild gazetesine konuşan Nicolas Sarkozy’nin babası Pal Sarkozy, doğacak çocuğun cinsiyetini kimsenin bilmediğini, ancak kendisinin gelini Carla kadar güzel bir kız çocuğu beklediğini söylemişti. (The Daily Mail)