Forma girmek zor iş...

Forma girmek zor iş...
Forma girmek zor iş...
"The Only Way Is Essex" adlı reality şovun yıldızlarından olan Frankie Essex, bir parkta eğitmeni eşliğinde spor yaparken görüntülendi. Yaza girmeden önce forma girmek isteyen reality şov yıldızının, spor yaparken kendini bir hayli zorladığı gözlendi.

The Daily Mail sitesinde yer alan habere göre Essex, yaz ayları için tekrar forma girmeye karar vermiş görünüyor. Güneşin kendini iyiden iyiye hissettirmeye başladığı İngiltere ’de kendini hemen bir parka atan güzel yıldız, kişisel koçu ile birlikte sıcak havayı değerlendirmekte hiç vakit kaybetmedi. Son zamanlarda oldukça kilo verdiği söyleyen Frankie, kişisel koçunun direktifleri eşliğinde spor yaparken ortaya ilginç görüntüler de çıktı.

Sarışın yıldızın şimdiden kendine gelen güveni mor spor üst ve mor bir çizgiyle detaylandırılmış taytının içindeki mutluluğundan da anlaşılmaktaydı. Essex, ten rengini sergileyen görünüşünü spor eldivenleri ile tamamlamıştı.Bir süre sonra ritmini arttıran Frankie, spor eldivenlerini çıkartıp, terini atana kadar egzersizlerine devam etti. Parkın ve gölün etrafında yaptığı koşu ile devam ettiği spor aktivitelerine karın kası için mekik çekerek sürdürdü.Essex’in yoğun çalışması ünlü yıldızın forma girmekteki kararlılığını da ortaya koydu.


  ETİKETLER:

  İngiltere

  ,

  spor

  ,

  Ünlü

  ,

  Mail

  ,

  forma

  ,

  sıcak