Fotoğraflarla 'dünya notları'

Fotoğraflarla 'dünya notları'
Fotoğraflarla 'dünya notları'
Gezgin fotoğrafçı Mevlit Maşalacı, Avrupa'dan Sri Lanka'ya olan bölgede çektiği fotoğrafları bir sergide bir araya getirdi.

Gezgin fotoğrafçı Mevlüt Maşalacı, Avrupa 'nın batısından Sri-Lanka'ya kadar olan bölgede çekmiş olduğu fotoğrafları Dünya Notları adlı fotoğraf sergisinde bir araya getiriyor.

PhotoWorld Fotoğraf Merkezi küratörlüğünde merkezin Kadıköy Bahariye'deki galerisinde açılacak olan sergide dünyanın farklı bölgelerinden 30 adet renkli fotoğraf yer alıyor.

"Bu fotoğraf gezilerinde Nepal, Hindistan ve Sri-Lanka'da insanların fakirliği özellikle Kuzey Hindistan'da çok sayıda sokaklarda yaşayan insanların durumları üzüntü vericiydi" şeklinde konuşan Mevlüt Maşalacı, "ancak mart ayının ortasında Goa ve Kerala (Hindistan) ve Sri-Lanka'da sıcak bir denize girmek de ayrı bir keyifti" diyor.

9 Şubat Cumartesi günü 16:00'da açılacak olan sergi 28 Şubat 2013 tarihine kadar pazar günleri hariç haftanın her günü 10:00-18:00 saatleri arasında gezilebilecek. Detaylı bilgi www.photoworldfotografmerkezi.com adresinden alınabilir.