Fox TV'den şok karar: Yeni dizi ısınamadan yayından kalkıyor

Fox TV'den şok karar: Yeni dizi ısınamadan yayından kalkıyor
Fox TV'den şok karar: Yeni dizi ısınamadan yayından kalkıyor
Arka Sokaklar'la benzer bir formata sahip Şehrin Melekleri adlı dizi, aynı başarıyı reytinglerde gösteremedi. Fox TV'de pazartesi günleri yayınlanan dizi 5. bölümünde final kararı aldı.

RADİKAL - Başrollerini Cenk Ertan, Ümit Kantarcılar, Yiğit Dikmen, Nilay Cafer, Buse Varol, Arda Hacıoğlu ve İsmail Volkan Akçaalan ve Ünal Silver'ın paylaştığı, yapımcılığını Boyut Film 'in üstlendiği yeni aksiyon dizisi 'Şehrin Melekleri' final yapıyor.

Medyatava'nın haberine göre, 17 Ağustos Pazartesi günü ekran macerasına başlayan ancak düşük reyting alan 'Şehrin Melekleri'nin 5. bölümde final yapacağı belirtiliyor.

Şehrin Melekleri'nin konusu:

İstanbul 'da halk arasında İstanbul emniyetinin başarısızlığına dair oluşan kanaat; emniyet mensuplarını, suçun kalbine inecek genç bir ekip kurmaya iter. Bunun için emniyetin efsane amirlerinden Fırtına Cemal görevlendirilir. Cemal, kural tanımaz ama yetenekli genç polisleri ekibine toplar.

Cemal ve ekibi masum halkın koruyucu melekleri olmaya, güzeller güzeli İstanbul’a sahip çıkmaya canları pahasına yemin etmişlerdir. Şehrin Melekleri suça karşı adalet, şiddete karşı şefkat, ihanete karşı bağlılıkla mücadele eden büyük bir efsaneye dönüşeceklerdir. İstanbul’un masumiyetini çalanlar, şehri kan ve korkuya boğanlar için artık hiçbir şey eskisi kadar kolay olmayacaktır.