FOX'un sevilen dizisi Unutma Beni'nin 1565. bölümünde neler oldu?

FOX'un sevilen dizisi Unutma Beni'nin 1565. bölümünde neler oldu?
FOX'un sevilen dizisi Unutma Beni'nin 1565. bölümünde neler oldu?
Unutma Beni dizisi her gün ekrana gelmeye devam ediyor. Peki, Fox Tv'nin sevilerek izlenen günlük dizisi Unutma Beni'nin yeni bölümünde neler oldu? İşte Unutma Beni yeni bölümden detaylar...

FOX TV’nin hafta içi her gün yayınlanan dizisi Unutma Beni, bugün yayınlanacak bölümü ile herkesi ekrana kilitleyecek. Unutma Beni bugün 1565.bölümü ile FOX'ta!

7. sezonuna başlayacak günlük dizi Unutma Beni, kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Hayatlarındaki insanlara yardım eli uzatmak için, aşklarını bir türlü gönüllerince yaşayamayan Ali ve İlkay'ı, bu sezon her zamankinden büyük bir sınav bekliyor.

Öte yanda Şeker Hala ve Özlem geçmişlerindeki acılarla ve yeni heyecanlarla yüzleşmek zorunda kalıyorlar. Şerif, Emine, Hikmet Bey, Türker, Seda, Çiğdem ve Mustafa... Hepsi hayatın içinden öyküleri, sevinç ve hüzünleriyle FOX'ta!

UNUTMA BENİ DİZİSİNİN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Aslı, İlkay ve Ali birlikte yemeğe giderler, Demir de ordadır, Aslı ve Demir karşılaşacaklar mıdır? Demir, Aslı yüzünden çok üzgündür, kendini içkiye verir, Ali’ye, Aslı’yla ilgili neler anlatacaktır? Abbas gelinine altın almış, götürür verir, Mustafa neden almak istemeyecektir?

Ayfer’in altınla ilgili aklından geçenler nelerdir? Özlem bitkin yatarken Nejat gelir yine, Şehmuz apar topar onu nereye götürecektir?

Şehmuz ve Nejat konuşurken Hazal gelir, Hazal neden sinirlenecektir? Şehmuz yine Nejat’la nasıl bir anlaşma içine girecektir?

Erhan, Sevda’yı görmek için anahtarlarını özellikle düşürmüştür, almaya gider, Sevda, Erhan’ın bunu özellikle yaptığını anlayacak mıdır?

Şerif, Betül’le konuşmaya gitti diye babasına çok öfkelidir, ikili arasında neler yaşanacaktır, konuşma sonunda kim şok yaşayacak?