Frankfurt Film Festivali'nde Yeşilçam klasikleri konseri

Frankfurt Film Festivali'nde Yeşilçam klasikleri konseri
Frankfurt Film Festivali'nde Yeşilçam klasikleri konseri
Frankfurt Türk Film Festivali çerçevesinde Yeşilçam klasiklerinin seslendirildiği konser verildi.

FRANKFURT - Frankfurt'taki Dr. Hoch's konservatuvarında düzenlenen konserde, solist Aysun Urallı'nın seslendirdiği şarkıları Türkiye 'den gelen sanatçılar İzzet Günay, Selçuk Yöntem, Müge Ulusoy, Ezgi Mola ve yönetmen Çağan Irmak da dinledi.

Festival komitesi başkanı Hüseyin Sıtkı, Adil Demirtaş yönetimindeki “Natürel Sesler” korosuna teşekkür ederek, festival çerçevesinde böyle bir organizasyonun düzenlenmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Etkinlikte konuşan İzzet Günay, “Burada sizinle birlikte olmak çok hoş, çok keyifli. Hiç hesapta yoktu. Bu festivali düzenleyen arkadaşlarımız Frankfurt Film Festivali için bizleri davet ettiler. Eğer onlar bu festivali yapmasalardı belki de hiç görüşemeyecektik. İstanbul 'da sanatçılar özellikle filmci dostlar bir araya gelemiyoruz. Frankfurt'ta çok sevdiğim filmci dostlarımla birlikte olmak beni çok mutlu etti” dedi.

Festivalde 18 Kasım'a kadar birbirinden değerli Türk, Alman ve Avrupa filmleri izleyicilerle buluşacak. 17 Kasım tarihinde de Kemal Sunal gecesi düzenlenecek ve geceye Ali, Gül ve Ezo Sunal da katılacak.

aa