Freddie Mercury ile Prenses Diana'nın 30 yıllık sırrı

Freddie Mercury ile Prenses Diana'nın 30 yıllık sırrı
Freddie Mercury ile Prenses Diana'nın 30 yıllık sırrı
Efsanevi Queen grubunun solisti Freddie Mercury'nin 1980'li yıllarda bir kez Prenses Diana'yı erkek gibi giydirerek gey bara götürdüğü ortaya çıktı.

İngiliz komedyen Cleo Rocos’un Sunday Times gazetesinde bölümler halinde yayınlanan anı kitabı “The Power of Positive Drinking”de anlatılan olay İngiltere ’de büyük ses getirdi.

Rocos, Freddie Mercury ve bir başka komedyen Kenny Everett ile birlikte Diana’ya bir ordu ceketi ve şapka giydirdiklerini, Prenses’e güneş gözlüğü taktırdıklarını ve hep birlikte Royal Vauxhall Tavern’a gittiklerini belirtti.

“İçeri girer girmez insanların yanımızdaki kişinin Prenses Diana olduğunu anlayacağını düşünüyorduk ama insanlar boş boş bakıyorlardı. Gözden kaybolmuş gibiydi” diyen Rocos, Diana’nın ortamı çok sevdiğini belirtti.

Rocos, barda Diana’yla flört eden olup olmadığını bilmediğini de ekledi ancak, “Gerçekten güzel bir genç erkek gibi görünüyordu” ifadelerini kullandı.

Rocos, Everett ve Mercury’le birlikte ortamda olmalarının dikkatleri dağıttığını ve Diana’nın barda rahatlıkla eğlendiğini de belirtti. ( Hürriyet )