Galatasaray ve Fenerbahçe'de Ozan tufanı


Galatasaray ve Fenerbahçe'de Ozan tufanı

Galatasaray ve Fenerbahçe'de Ozan tufanı
Fenerbahçe, transfer listesinin üst sıralarında yer alan isimlerden Ozan Tufan için yeniden harekete geçiyor. Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'nun, 'birden çok mevkide oynayabilen oyuncu' kriterine de uyan Ozan Tufan için Galatasaray'ın da devrede olduğu konuşuluyor.

Fotomaç'ın haberine göre; Yönetim, kulübüne isyan bayrağı açan Ozan Tufan için yeni bir teklif hazırladı. Transfer her an bitebilir

Fenerbahçe , transfer listesinin üst sıralarında yer alan isimlerden Ozan Tufan için yeniden harekete geçiyor. Genç futbolcu için daha önce yapılan girişimlerden sonuç alamayan Fenerbahçe bu kez daha kararlı. Sarı-lacivertli ekip, Ozan Tufan'a karşılık yeşil-beyazlı kulübe para + futbolcu önerisinde bulunacak. Daha önce Ozan için 6 milyon euro öneren F.Bahçe, bu kez teklifini daha da iyileştirecek. 20 yaşındaki orta saha oyuncusunda büyük gelecek gören sarı-lacivertli ekip, transferi bu hafta bitirmeyi hedefliyor.

GALATASARAY DA DEVREDE
Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu’nun, ‘birden çok mevkide oynayabilen oyuncu’ kriterine de uyan Ozan Tufan için Galatasaray'ın da devrede olduğu konuşuluyor. Bursaspor’un 4 milyon Euro (12 milyon TL) istediği biliniyor. Yönetim, Melo’nun transferinden gelecek parayla bu transferi çözüp Podolski’den sonra 2. bombayı patlatmayı planlıyor.

 

OZAN DA GEMİLERİ YAKTI
Diğer yandan Ozan Tufan'ın önceki gün Bursaspor yönetimine yönelik sert eleştirilerde bulunup adeta gemileri yakması transer ihtimalini artırıyor. Fenerbahçe'ye gitmek istediği bilinen Ozan "Bana verilen sözler tutulmadı. Bir futbolcu babasını çalıştırmaz ama benim babam çalışıyor. Bu da bana koyuyor" demişti. Bursa yönetimi açıklamaları nedeniyle Ozan'a 50 bin lira ceza verdi.