Gani Müjde kanala kızdı diziyi bitirdi

Gani Müjde kanala kızdı diziyi bitirdi
Gani Müjde kanala kızdı diziyi bitirdi
Gani Müjde'nin yapımcılığını üstlendiği ve Fox Tv'de yayınlanan 'Babam Sınıfta Kaldı', düşen reytingleri ve Müjde'nin kanalla anlaşmazlık yaşaması nedeniyle final yapacak.

Yaz dizisi olarak başlayan ve iyi bir izleyici kitlesi yaklayan dizi , kış sezonunda aynı başarıyı elde edemedi. ‘Yetenek Sizsiniz’ gibi kuvvetli yapımlarla yarışan ‘Babam Sınıfta Kaldı’nın izlenme payı düştü.

Kanal yönetimi, reytingleri düzeltmek için çareyi dizinin yayın gününü değiştirmekte buldu. Gani Müjde’den habersiz yapılan bu değişiklik yapımcıyı kızdırdı. Habersiz yapılan gün değişikliğine sinirlenen Müjde, diziye erken final yaptırma kararı aldı. Kanal yönetimi Müjde’yi ikna edemeyince, dizi ekrana erken veda eden yapımlar arasına girdi.

Gani Müjde ise bu kararıyla ilgili şöyle konuştu: “Fox Tv Prime Time’ın göbeğine haber merkezini yerleştirince dizilerin günleri ve saatleri değişti. İzleyicimiz, ertesi gün okulu olan ve saat 23.00’den sonra diziyi izleme lüksü olmayan bir kitleydi. Kendi yarattığım diziyi kendi ellerimle öldürme kararı aldım.” ( Milliyet )