Gardıropta hem mevsim değişimi, hem bayram güzelliği

Gardıropta hem mevsim değişimi, hem bayram güzelliği
Gardıropta hem mevsim değişimi, hem bayram güzelliği

Beymen

Kışlıklar 1970 model...
Beymen, sonbahar ve kışa 70’ler havasıyla giriyor. Beymen Club 2010-2011 sonbahar-kış koleksiyonu, günümüzün kent insanını, yeniden yorumladığı ikonik modellerle buluşturuyor. Ortaya çıkansa yalın, net, rahat ve zamansız bir duruş sergileyen, sıcak renkli bir tarz. İtalyan tasarımcı Andrea Pompilio’nun imzasını taşıyan koleksiyonda tarçın, camel, kiremit, bej, pudra ve haki tonları, yıkanmış ipek, devetüyü, kadife ve flanel kumaşlarla kullanılıyor. 

Hollywood çocuğundan neyi eksik!
Rugan ayakkabı, fırfırlı bir etek ve şekerler... Çocuklarıyla ‘eski bayramları’ yaşamak isteyen büyükler, ufaklığın bayram sabahına kadar toz kondurmadan saklayacağı pabuçları için Pediped’in çocukların ayak sağlığını dikkate alarak ürettiği ayakkabılara göz atabilir. Pediped, MFT teknolojisiyle ‘dünyanın en rahat babetlerini’ yarattığı iddiasında... Markanın Hollywood ünlüleriyle de münasebeti var. Jessica Alba, Halle Berry gibi yıldızların çocuklarının ayağında yumuşak tabanlı Pediped’ler varmış. Duyurulur...

‘Bir dahaki yaza çok var’ demeyin
Mudo City’nin 10 gün süren geleneksel indirimi 2010 yazının renkli ürünlerini ucundan yakalamak isteyenler için bire bir. Mudo Collection, Mudo Accessoires, FTS 64 ve Mudo çatısı altında görücüye çıkan ithal markaların tüm ürünlerini kapsayan yüzde 60’a varan indirim kampanyasında çeşit bol. Elbise, çanta, şapka, terlik, bermuda, gömlek, pantolon, ayakkabı derken gardırobunuz şimdiden gelecek yaza hazır hale gelebilir. 

Levi’s’tan bayramlık indirim
Bayramlıklarını Levi’s’tan seçecek olanları kasada bir sürpriz bekliyor.
12 Eylül ’e kadar Levi’s’tan 200 TL değerinde kılık kıyafet seçenler, 50 TL’lik indirim hakkı sahibi olacak. Seçenekler arasında jean’ler, şortlar, rengârenk, desenli tişörtler, kareli gömlekler, mini etek ve aksesuvarlar mevcut.


    ETİKETLER:

    Hollywood

    ,

    12 Eylül