Geçen yıllar onları pek etkilemiyor!

Geçen yıllar onları pek etkilemiyor!
Geçen yıllar onları pek etkilemiyor!
İnternet sitesi 'msn.com' 40 yaşını geride bırakıp da güzellikleriyle baş döndürmeye devam eden ünlü isimleri sıraladı.


Sinema, müzik ve şov dünyasından bu sene 40 yaşına basan isimleri hatırlatan web sitesi Jennifer Lopez, Renee Zellweger ve Jennifer Aniston gibi ünlü güzellere dikkat çekiyor. Kadınlar için yaş kavramının uzun zaman önce değişmeye başladığının ve 40 yaşın ‘orta yaş’ olmaktan çıktığının aktarıldığı yazıda, ünlü güzeller için “Onlar hâlâ güzel, daha enerjik ve hatta eskisinden daha bilge ve kendinden eminler” yorumu yapıldı. Sitede yer alan liste şu şekilde:

Jennifer Aniston: Bu sene 40 yaşına basan ve birçok dergi tarafından dünyanın en güçlü kadınları arasında gösterilen Aniston ‘Friends’ dizisiyle şöhrete kavuşmuştu. Aniston saç stili ve giyim tarzıyla, pek çok kadın tarafından takibe alınan bir isim.

Renee Zellweger: ‘Bridget Jones’ serisinin ünlü yıldızı 40’ına bastı bile...

Julia Roberts: 41 yaşındaki oyuncu beyazperdede eskisi kadar boy göstermese de güzelliğiyle isminden söz ettiriyor. Roberts, üç çocuk annesi.

Jennifer Lopez: Pop müziğin ve sinemanın ünlü ismi Lopez, 24 Temmuz’da 40 yaşına bastı. Bir süre önce ikiz bebek annesi oldu.

Halle Berry: 42 yaşındaki melez oyuncu ilk gençlik yıllarında güzellik kraliçesi seçilmişti. Berry, 2002 yılında ‘Monster’s Ball’ filmiyle Oscar ödülünü kazandı. Esquire dergisi tarafından geçen sene ‘En Seksi Kadın’ seçilen 42 yaşındaki Berry bir kız çocuğu sahibi... (aa)