Genç oyuncu İpek Bağrıaçık kaza geçirdi

Genç oyuncu İpek Bağrıaçık kaza geçirdi
Genç oyuncu İpek Bağrıaçık kaza geçirdi
Televizyon dizileri macerasına Kavak Yelleri'yle başlayan Antalyalı oyuncu İpek Bağrıaçık, İstanbul'da trafik kazası geçirdi.

RADİKAL- İstanbul’da arkadaşlarıyla birlikte bindiği otomobile, başka bir aracın çarpması sonucu boynunu inciten Bağrıaçık, hastanedeki müdahalenin ardından taburcu edilerek evine gönderildi. Boyun çevresinde ağrı olduğunu belirten Bağrıaçık, "Boyunluk takıldı. Şu an evde yatıyorum. Yorulmamaya özen gösteriyorum. Arkadaşlarım beni yalnız bırakmıyor. Kısa sürede ayağa kalkmak istiyorum" dedi.

Kazanın nasıl olduğunu da anlatan Bağrıaçık, "Aracı arkadaşım kullanıyordu. Yağmur yağıyordu. Dönmek istedik, başka bir araçla çarpıştık. Ne olduğunu anlamadım. Boynumda bir acı hissettim. Kontrollerde olumsuz bir şey çıkmadı. Fakat doktorum dikkatli olmamı ve yorulmamamı tembih etti. Birkaç hafta içinde set çalışmalarım başlayacak. Çabucak iyileşmek istiyorum" dedi.

Televizyon dizileri macerasına Kavak Yelleri'yle başlayan ve daha sonra çeşitli dizilerde rol alan Bağrıaçık, "Nazar değdiğini düşünüyorum. Son bir haftada başıma gelmeyen kalmadı" dedi. DHA 


  ETİKETLER:

  Ağrı

  ,

  İstanbul

  ,

  Yağmur