'Geniş Aile' sinema filmi ile dönüyor

'Geniş Aile' sinema filmi ile dönüyor
'Geniş Aile' sinema filmi ile dönüyor
Barakuda Film'in yapımcılığını üstlendiği sinema filmi 'Geniş Aile: Yapıştır!'; televizyon ekranlarının en sevilen dizilerinden 'Geniş Aile'nin ekibini yeniden buluşturdu.

Dizinin fenomen dörtlüsü Ufuk Özkan, Fırat Tanış, Bülent Çolak ve Ahmet Sarsılmaz’ın başrollerini paylaştığı filmin yönetmen koltuğunda, yine dizinin yönetmeni Ömer Uğur otururken, senaryosu da Cüneyt İnay’ın imzasını taşıyor.

Vazgeçilmez aile üyeleri Tanju Tuncel, Mine Teber, Bihter Dinçel, Bora Akkaş ile Mustafa Uzunyılmaz’ın da rol aldığı filmin kadrosuna dahil olan sürpriz isimler ise; Yağmur Tanrısevsin, Derya Karadaş, Renan Bilek ve Levent Niş. Çekimleri Ayvalık ve İstanbul ’da gerçekleştirilen ve 9 Ekim’de vizyona girecek ‘Geniş Aile: Yapıştır!’, sinemaseverlere bol bol kahkaha ve macera vadediyor.

Çekimleri Ayvalık ve İstanbul’da gerçekleştirilen “Geniş Aile: Yapıştır!”ın konusu şöyle: Cevahir’in (Ufuk Özkan) babaannesi Hafize’nin (Tanju Tuncel) hastalanması üzerine; tedavi için yeterli parayı bulmaya çalışan Cevahir’in eline bir define haritası geçer. Cevahir’in belalısı Koyu Bilal (Fırat Tanış) olayın kokusunu alır ve haritanın yarısını kaparak haritanın gösterdiği yere, Ayvalık’a doğru yola çıkar. Cevahir de Ulvi (Bülent Çolak) ile beraber Ayvalık yoluna düşer. Heyecan ve macera dolu bir define arayışına dönüşen yolculukta hepsi, kendilerini hiç beklemedikleri durumların, olayların ve belaların içinde bulurlar.