'Girls' yıldızı: Terapi egzersiz gibiydi

'Girls' yıldızı: Terapi egzersiz gibiydi
'Girls' yıldızı: Terapi egzersiz gibiydi
Türkiye'de de ilgiyle izlenen 'Girls' dizisinin yaratıcısı ve oyuncusu Lena Dunham Marie Claire'e verdiği röportajda gördüğü terapiden, dizideki çıplak sahnelerinden ve aşk hayatından bahsetti.

‘Girls’ ile son dönemin en göz önündeki oyuncu ve yazarlarından biri haline gelen Lena Dunham, röportajda sürekli devam eden nevrozlarından ve buhranlarından kurtulmak için başladığı terapiden ve kullandığı ilaçlardan bahsetti. 27 yaşındaki yazar -oyuncu “O günlerde terapide olduğumu hissetmiyordum. Terapi bir egzersiz gibiydi” diye konuştu. Dunham, halen reçetesindeki ilaçları almaya devam ediyormuş. “Bir anti-depresan ve bir de anksiyete ilacı kullanıyorum” diyen Dunham, 16 yaşından beri düzenli olarak terapiste gittiği söyledi.
Dizide çıplak göründüğü sahnelerle ilgili de konuşan genç kadın , “Dünyaya bir katkı sunmayacağımı düşünsem bunu yapamazdım” diyor ve ekliyor: “Kamera önünde kendini o duruma sokmak gerçekten rahatsız edici. Kimse 10 saat boyunca o durumda çekimde kalmak istemez.”
Lena Dunham bir yıldır Fun grubunun gitaristi Jack Antonoff ile birlikte. Jack ile bir araya gelişlerinin beklenmedik bir durum olduğunu söylüyor: “Sadece bana ne olacağını düşündüğüm bir ilişki değil bu. Beni böyle anlayabilecek birisi olacağını düşünmüyordum.”