Gisele Bündchen estetik operasyonuna kara çarşafa bürünerek gitti

Gisele Bündchen estetik operasyonuna kara çarşafa bürünerek gitti
Gisele Bündchen estetik operasyonuna kara çarşafa bürünerek gitti
Süpermodel Gisele Bündchen, 11 bin dolarlık göz ve meme estetiği operasyonu için Paris'teki ünlü estetik kliniğine kara çarşafla gitti...

Paris’teki ünlü estetik cerrahının ofisine giderken görülen fotoğraflarda tanınmamak için kara çarşaf giyen dünyaca ünlü süper model Gisele Bündchen'in yanında kız kardeşi Rafaela da bulunuyor. Kıyafeti yüzünden sadece ayağı görünen eski mankenin kimliği, yanında bulunan ve uzun zamandan beri Gisele Bündchen için çalıştığı bilinen şoförü yüzünden açığa çıktı. Fotoğrafların çekilmesinden bir gün önce de Büdchen, Paris’in farklı yerlerinde aynı şoförle görüldü. 
Fransa’da 2010’dan beri halka açık yerlerde kara çarşaf giymek yasak. Fotoğrafların, Ramazan’ın bitmesinden iki gün önce, 15 Haziran’da çekildiği öne sürüldü. New York Post’a konuşan kaynaklara göre iki kardeş gizlice girdikleri klinikte bir gece kalarak, estetik ameliyatı oldular. Klinikte kaldığı gece eski Victoria’s Secret modelinin göz bölgesini ve iki doğumdan dolayı sarktığını düşündüğü göğüslerini yaptırdığı iddia ediliyor. Kaynaklar, ameliyatın 11 bin dolara mal olduğunu ve bunun Bündchen’in kendisine doğum günü ve emeklilik hediyesi olarak yaptırdığını iddia ediyor. 
Bündchen’in şoförü, iki kardeşi bıraktıktan bir gün sonra klinikten alarak, onları kaldıkları Bristol Otel’e götürürken görüldü. (The Daily Mail)