Golfçü Tiger Woods'un evliliği bitiyor

Golfçü Tiger Woods'un evliliği bitiyor
Golfçü Tiger Woods'un evliliği bitiyor

Elin Nordegren (solda) çocukları için Noel?i Woods?la birlikte geçirecek ancak Noel?den sonra boşanma davası açacak. fotoğraf: ap

Evliliğini kurtarmak için golfü bırakması da işe yaramadı: Elin Nordegren kendisini aldatan Woods'a boşanma davası açıyor!

LONDRA - Son zamanlarda özel hayatındaki sansasyonlarla gündeme gelen golfçü Tiger Woods’un eşi Elin Nordegren’in Noel’den sonra boşanmak istediği konuşuluyor. Dünyanın bir numaralı golf oyuncusu olarak kabul edilen Woods’un geçirdiği trafik  kazasından sonra ünlü golfçünün evliyken birliktelik yaşadığı kadınların bir bir ortaya çıkmasıyla zor günler geçiren Elin Nordegren’in boşanma avukatlarıyla görüştüğü ve Noel’den sonra evliliğini bitirmek için yasal işlemlere başlayacağı söyleniyor.
11 farklı kadınla evliliği boyunca birlikte olduğu iddialarıyla karşı karşıya kalan dünyanın en zengin sporcularından Woods, cuma günü eşine karşı sadakatsiz davrandığını kabul etmiş ve evliliğine odaklanmak için golfü süresiz olarak bıraktığını açıklamıştı. Ancak Woods’un bu fedakârlığı evliliğini kurtaracağa benzemiyor. 29 yaşındaki Elin Nordegren’in biri 2 yaşındaki diğeri de 10 aylık olan çocuklarının hatrına son kez Woods ile İsveç’te Noel’i birlikte geçireceği ardından da boşanma işlemlerine başlayacağı belirtiliyor.  Çift kısa vadede sıradan bir çift gibi birlikte olmaya devam edecek ancak Noel’den sonra yasal süreç hızla işleyecek ve Elin Nordegren Woods’tan boşanacak. (The Daily Mail)