Gosling mücadeleye devam ediyor!

Gosling mücadeleye devam ediyor!
Gosling mücadeleye devam ediyor!
Hayvan haklarının korunmasına yönelik eylemlerde bulunan ünlü oyuncu Ryan Gosling, bu sefer acımasız yöntemlerle boynuzları sökülen büyükbaş hayvanlar için bir mektup kaleme aldı.

Son yılların en duygusal aşk filmlerinden biri olan ‘The Notebook’taki performansıyla akıllara kazınan Hollywood yıldızı Ryan Gosling, hayvan haklarının korunmasına yönelik verdiği desteği devam ettiriyor.

Geçtiğimiz yıllarda kaleme aldığı bir mektupla ünlü bir fast-food markasını protesto eden ve gerekli önlemlerin alınması için hayvan hakları savunucusu PETA’nın da harekete geçmesini isteyen ünlü oyuncu, bu sefer Amerikan Ulusal Süt Üreticileri Federasyonu’na bir mektup yazdı.

Mektubunda, ABD ’deki büyükbaş hayvanların boynuzlarının acı veren yöntemlerle tıraşlandığını, hatta pek çok hayvanın boynuzlarının kırılarak, hayvanların dayanılmaz acılara maruz bırakıldığını anlatan Gosling, gerekli adımların atılması çağrısında bulundu. Oyuncu, federasyona bağlı faaliyet gösteren şirketlerin, bu uygulamadan vazgeçmesini istedi.


  ETİKETLER:

  ABD

  ,

  Hollywood

  ,

  aşk

  ,

  Ünlü

  ,

  Protesto