Gözetleme Kulesi

Gözetleme Kulesi
Gözetleme Kulesi
Pelin Esmer, bol ödüllü '11'e 10 Kala'dan sonra bir kez daha kurmaca bir filmle karşımızda. Adana Altın Koza Film Festivali'nde en iyi yönetmen, kadın oyuncu dahil beş ödül kazanan yapım, suçluluk duygusundan mustarip iki karakteri, Tosya'nın ıssız ortamında buluşturuyor. Filmde Olgun Şimşek ve Nilay Erdönmez başrollerde...

Pelin Esmer, bol ödüllü ‘11’e 10 Kala’dan sonra bir kez daha kurmaca bir filmle karşımızda. Adana Altın Koza Film Festivali’nde en iyi yönetmen, kadın oyuncu dahil beş ödül kazanan yapım, suçluluk duygusundan mustarip iki karakteri, Tosya’nın ıssız ortamında buluşturuyor. Filmde Olgun Şimşek ve Nilay Erdönmez başrollerde. 

Yönetmen ile buluşma
Öte yandan ‘Gözetleme Kulesi’nin yönetmeni Pelin Esmer ile Sinema Yazarları Derneği (SİYAD) Başkanı Tunca Arslan filmin bugün Beyoğlu Sineması’nda yapılacak 19.00 seansının ardından bir söyleşi gerçekleştirecek. SİYAD, Beyoğlu Sineması’na destek olmak amacıyla vizyona giren filmlerin ardından söyleşiler düzenleyecek.


Radikal'den
okurlarına bilet
Radikal, Beyoğlu Sineması’nda bugün gösterime girecek olan ‘Gözetleme Kulesi’ filmi için 17 ve ya 18 Kasım’da kullanılmak üzere 10 çifte toplam 20 bilet veriyor.


Doğru cevabı verenlerden 1.ci, 5.ci, 10.cu, 20.ci, 50.ci, 100.cü, 150.ci, 200.cü, 250.ci, 300.cü kişiler bilet kazanacak.
Dikkat: Ad, soyad, telefon ve mail adresi doğru olmayan okurlarımız, hediye bilet hakkından yararlanamayacaktır.