Grammy adayını canlı dinlemek mümkün

Grammy adayını canlı dinlemek mümkün
Grammy adayını canlı dinlemek mümkün
Akbank Sanat Piyano Günleri, piyano ustalarını ve piyanonun genç yeteneklerini müzik tutkunlarıyla buluşturmaya devam ediyor. Etkinlik kapsamında 26 Kasım 2013 Salı günü 'Quiet Winter Night' albümüyle 2013 yılında Best Surround Sound Album kategorisinde Grammy'e aday gösterilen Norveçli piyanist ve besteci Jan Gunnar Hoff müzikseverlerle bir araya geliyor.

Akbank Sanat Piyano Günleri, piyano ustalarını ve piyanonun genç yeteneklerini müzik tutkunlarıyla buluşturmaya devam ediyor.

Etkinlik kapsamında 26 Kasım 2013 Salı günü 'Quiet Winter Night' albümüyle 2013 yılında Best Surround Sound Album kategorisinde Grammy’e aday gösterilen Norveçli piyanist ve besteci Jan Gunnar Hoff müzikseverlerle bir araya geliyor.

Bu yıl Nisan ayında yayımladığı ve Avrupa caz sahnesinde büyük ilgi gören son albümü 'Living'in dünya turnesi kapsamında sahne alacak olan Jan Gunnar Hoff, konser öncesi düzenleyeceği masterclass çalışmasında müzikseverlerle bir araya gelerek sorularını yanıtlayacak.

26 Kasım'da gerçekleşecek Masterclass etkinliği Akbank Sanat'ta saat 15.00'te başlayacak ve etkinlik ücretsiz gerçekleştirilecek. Jan Gunnar Hoff'ın dinletisi ise saat 20.00'de başlayacak. Bilet ücreti tam 20, öğrenci ise 10 TL.

Akbank Sanat Piyano Günleri, 28 Kasım 2013 Perşembe günü Hollanda’nın son dönem en yetenekli piyanistleri arasında gösterilen Harmen Fraanje’nin konserleri ile son bulacak.