Grammy'de Kanye West'ten ikinci Taylor Swift vakası

Grammy'de Kanye West'ten ikinci Taylor Swift vakası
Grammy'de Kanye West'ten ikinci Taylor Swift vakası
Dün gece düzenlenen 57. Grammy Ödülleri'nde Kanye West az kalsın ikinci bir Taylor Swift vakasına imza atıyordu!

RADİKAL - Bu yıl 57'ncisi düzenlenen Grammy Ödülleri’nde, Kanye West az kalsın yeni bir skandala imza atıyordu. Gecede İngiliz şarkıcı Beck, “Yılın Albümü” ödülünü şarkıcı Prince’in elinden almak üzere sahneye çıktı. Tam o anda sahneye fırlayan Kanye West, herkesin bir anlığına şok olmasına sebep oldu. Akıllara Kanye West’in 2009’da Taylor Swift’e yaptığı müdahale gelirken, West şakasını yarıda kesip sahneden inmeyi tercih etti.

57'nci Grammy ödülleri sahiplerini buldu

2009 yılındaki MTV Video Music Awards’da Kanye West sahneye fırlamış, Taylor Swift’in ödül aldığı anı mahvetmişti. Swift’in elinden mikrofonu kapan West, “Taylor senin için çok sevindim ve lafını bitirmene izin vereceğim. Ama Beyonce bu yılın en iyi videosunu çekti ve ödülü o almalıydı” demişti. West daha sonra bu sözleri için özür dilemiş, ama bu an müzik tarihine yazılmıştı.

Kanye West ve Taylor Swift barıştı

Kanye West aynı hareketi dün gece az kalsın tekrar edecekti. İngiliz müzisyen Beck sahneye çıkarak, şarkıcı Prince'in elinden “Yılın En İyi Albümü” dalında Grammy Ödülü'nü aldı.

Bir anda sahneye fırlayan West, daha sonra çabucak indi.

radikal

Beck, West’in ardından “Nereye gidiyorsun, sahneye gelsene” diye seslenirken, Jay Z ve Beyonce başta olmak üzere tüm davetliler kahkahalara boğuldu.

İşte o anlar…