Grinin 50 Tonu hayranları mutsuz

Grinin 50 Tonu hayranları mutsuz
Grinin 50 Tonu hayranları mutsuz

Change.org'da başlatılan kampanyanın görseli

Tüm dünyada çok satan Grinin 50 Tonu (50 Shades of Grey) kitabından uyarlanacak filmin kadrosu dün açıklandı. Ancak hayranlar oyunculardan memnun değil.

Radikal.com.tr - Dünyada 65 milyondan fazla kopya satan Grinin 50 Tonu serisinin ilk filmi için oyuncular dün açıklanmıştı. Kitabın baş karakterleri Anastasia Steele’i Dakota Johnson ve Christian Grey'i de Charlie Hunman (aşağıda) oynayacaktı. Ancak serinin hayranları bu seçimlerden memnun değil.

Time Entertainment’ın haberine göre, serinin bir hayranı Change.org adlı internet sitesinde “Matt Bomer and Alexis Bledel’in başrolleri paylaşmasını istiyoruz” başlığıyla imza kampanyası başlattı. White Collar dizisinden tanınan aktör Matt Bomer ile Gilmore Girls dizisiyle tanıdığımız Alexis Bedel’in başrolü paylaşmasını isteyen hayranın kampanyası, şu an itibariyle 18.805 kişi tarafından imzalanmış durumda.

Hali hazırda seçilmiş olan aktris Dakota Johnson’ın annesi, ünlü oyuncu Melanie Griffith ise Twitter üzerinden sevincini dile getirerek “Güzel çocuğum Dakota, 50 Ton’da Anna Steele’i oynamak için seçildi! Dikkatli ol dünya! Kızım geliyor! #gururluanne” yazdı.

Filmin Amerika’da 1 Ağustos 2014’te gösterime girmesi bekleniyor.