'Grinin 50 Tonu'nda ilk öpücük

'Grinin 50 Tonu'nda ilk öpücük
'Grinin 50 Tonu'nda ilk öpücük
Cinsel fantezilerin konu alındığı ve tüm dünyada satış rekorları kıran 'Grinin 50 Tonu' (50 Shades of Grey) kitabının filmi için çekimler başladı.

Cinsel fantezilerin konu alındığı ve tüm dünyada satış rekorları kıran 'Grinin 50 Tonu' (50 Shades of Grey) kitabının filmi için çekimler başladı. İlk sahnelerin basına sızdığı filmde Anastasia Steel karakterine hayat veren Dakota Johnson ile Christian Grey’i canlandıran Jamie Dornan Kanada'nın başkenti Vancouver'da görüntülendi.

E.L. James'in çok satanlar listesinden inmeyen aynı adlı romanından uyarlanan filmin yönetmenliğini Sam Taylor-Johnson üstleniyor. 13 Şubat 2015’te vizyona girmesi planlanan filmin konusu ise şöyle: Bir edebiyat öğrencisi olan güzel Anastasia Steele, çekici bir adamı olan Christian Grey ile bir röportaj gerçekleştirir. Görüşmeye gittiğinde karşısında, tavırları ve çekiciliği ile baş döndüren bir adam bulur. Aşk ve ilişkiye biraz mesafeli duran Anastasia, bu zengin ve yakışıklı adamın cazibesine karşı koyamaz ve kendisini çekimine bırakır. Fakat hayatta her şeye karşı doyum noktasına ulaşmış olan Grey'in ilişki ve seks söz konusu olunca kimsenin bilmediği gizli sırları vardır.