'Guguk Kuşu´ Arap kanalı MBC4'te

'Guguk Kuşu´ Arap kanalı MBC4'te
'Guguk Kuşu´ Arap kanalı MBC4'te
Birleşik Arap Emirlikleri'nden yayın yapan MBC4 kanalı, 'Guguk Kuşu' adlı tiyatro oyununu izleyicilerine tanıtırken, başroldeki Oktay Kaynarca ve Tuba Ünsal ile yapılan röportajları ekrana getirdi. Yıldız Kenter de, oyunu izleyerek sanatçılara destek verdi.

RADİKAL- Birleşik Arap Emirlikleri 'nden yayın yapan MBC4 kanalı, 'Guguk Kuşu' adlı tiyatro oyununu izleyicilerine tanıtırken, başroldeki Oktay Kaynarca ve Tuba Ünsal ile yapılan röportajları ekrana getirdi. Yıldız Kenter de, oyunu izleyerek sanatçılara destek verdi.

Çolpan İlhan Sadri Alışık Tiyatrosu'nun 20 kişilik ekiple sergilediği Zorlu Center PSM'de sahnelediği 'Guguk Kuşu' oyununu Yıldız Kenter de izledi. Tuba Ünsal, Kenter'in kendilerine verdiği desteğe Twitter hesabından teşekkür ederken "Yıldız Kenter'in karşısında oynamak... Müthiş gurur... İyi ki var" diye yazdı.

MBC4 KANALI DA GENİŞ YER VERDİ
Uydu aracılığı ile Arapça yayın yapan MBC4 kanalındaki 'Turki Ekstra' programında Şakir Gürzumar yönetimindeki başrollerini Oktay Kaynarca, Deniz Uğur, Galip Erdal, Tuba Ünsal, Levent Can, Kevork Türker ve Kayhan Yıldızoğlu'nun da paylaştığı 20 kişilik kadronun rol adığı oyuna geniş yer verildi. Zeynep Özek'in hazırladığı programda soruları yanıtlayan Oktay Kaynarca, "Çok performans isteyen bir oyun. Bütün arkadaşlarım için aynı şey söz konusu. Hazırlıklı olmayan birinin bu oyun içerisinde soluk soluğa kalıp lafını bu oyun içinde söyleyememesi mümkün" dedi.

Tuba Ünsal da, 'Guguk Kuşu'nun kendisi için çok eğlenceli ve zor bir deneyim olduğunu ifade ederken "Bir yandan bu kadar muhteşem oyuncularla bu kadar büyük bir oyunda performans sergilemek çok özel. Öteki taraftan da çok sorumluluğu olan bir rol üstlendim" diye konuştu. DHA