Gülben Ergen'den Alişan'a 'neden katılmadım' cevabı!

Gülben Ergen'den Alişan'a 'neden katılmadım' cevabı!
Gülben Ergen'den Alişan'a 'neden katılmadım' cevabı!
Programlarına davet ettikleri halde gelmeyen Gülben Ergen'i sert sözlerle eleştiren Alişan'a, Ergen'in yanıtı sosyal medya üzerinden oldu.

"Her Şey Dahil" adlı programlarıyla sezon boyunca başarılı bir performans sergileyen Alişan ve Çağla Şıkel'in uzun bir süredir konuk almak istedikleri Gülben Ergen; kendilerinin yerine Melek Baykal'ın programına çıkınca küplere bindi.

"BİZE 'TABİ Kİ GELİRİM' DEMİŞTİ"
 Alişan yayında "Aynı kanalda çalıştığımız dönemde onun programına gitmiş ve sezon sonu için programımıza davet etmiştik. Kendisi 'Tabi ki gelirim, gelmez olur muyum hiç' diyerek bizleri uğurladı. Sene başında kendisiyle görüştüğümüzdeyse 'Ben size göz kırpacağım' dedi ancak göz falan kırpmadı.
 
"EN AZINDAN  HABER  VERSEYDİ"
 Ardından bizlere farklı zamanlarda sözler verdi, 'Kitabım çıksın geleceğim, albümüm çıksın geleceğim' gibilerinden... Ancak baktık ne gelen var ne giden. Gülben Ergen'den bahsediyorum ki yanılmıyorsam çıkardığı kitabının adı da 'Öğrendim ki iyi insanların sözü yemindir'. Biz sizi iyi bir insan biliyoruz. Söz verdiniz ama gelmediniz. Belki buradan söylememem lazımdı ama çok kırıldım. En çok kırıldığım konuysa ona Çağla'yla gönderdiğimiz mesajlara olumlu ya da olumsuz bir dönüş yapmaması oldu. En azından gelmeyeceğim diyebilirdi." dedi.
 
GÜLBEN ERGEN'İN YANITI GECİKMEDİ
 Gülben Ergen, Alişan'ın sitem dolu sözlerinin üzerinden 24 saat geçmeden hakkındaki sözlere  Twitter  hesabı üzerinden yanıt verdi. Duydukları karşısında yaşadığı kırgınlığı attığı mesajlarla belirten Gülben Ergen şu notları düştü: